Kuřecí roláda se žampiony

Suroviny

1 kuře
100g šunkového salámu
4 žampiony
4 vejce
sůl
máslo
alobal

Postup přípravy receptu

  1. Kuře si vykostíme tak, aby jsem dostali plát. Z obou stran osolíme a kůží položíme dolů. Na plát masa rozložíme kolečka šunkového salámu.

  2. Na pánvi si rozehřejeme máslo a na něm orestujeme žampiony, které jsme si očistili a nakrájeli na menší plátky. Pak přidáme vejce, osolíme a uděláme ze všeho smaženici. Tu pak rozetřeme na salám.

  3. Roládu opatrně zavineme a pevně uzavřeme v alobalu. Plech si pokapeme olejem a vložíme roládu v alobalu. Pečeme při teplotě 250 °C. Asi po 20–30 min. roládu z alobalu vyjmeme a dopečeme dozlatova.

Poznámka od kuchařky

Podáváme nejlépe s brambory.

Komentáře k receptu Kuřecí roláda se žampiony

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: kuřecí roláda recept kuřecí roláda kuřecí roláda v alobalu kuřecí roláda pečená v alobalu roláda z kuřecího masa kuřecí závitky se žampiony recept kuřecí roláda kuřecí roláda plněná žampiony roláda v alobalu kuřecí na žampionech kureci zavitky od pohlreicha recept na kuřecí roládu kuřecí rolády pečená kuřeci roláda babiččiny recepty roláda kuřeci kuřecí závitky s žampiony kuřecí maso v alobalu kureci rolada postup kureci rolada na zampionech babicciny recepty kureci rolada