Milánské špagety

Suroviny

400g špaget
sůl
pepř
máslo
50 g cibule
150 g šunky
100 g žampiónů
80 g strouhaného sýra
kečup

Postup přípravy receptu

 1. Do kastrolu dáme na máslo cibuli, plátky žampiónů, nudličky salámu a dusíme asi 12 minut. Přidáme kečup, osolíme, opepříme a promícháme s uvařenými špagetami. Porce sypeme strouhaným sýrem.

Komentáře k receptu Milánské špagety

 • tejaja tejaja (moderátorka)

  Ivana41: A myslíš, že tvoj recept to má ? Teraz budeš haniť všetky recepty s podobným názvom ako máš ty? :-(

  Odpovědět

 • Ivana41 Ivana41

  To opravdu nemá s Milánskými špagetami vůbec nic podobného, možná ty špagety, tím neříkám , že je umím super, ale z našich surovin za rozumný peníz se dá vykouzlit lepší jídlo, hlavně tam nepatří kečup:no::no:

  Odpovědět

 • jarda Kadic jarda Kadic

  Jik: ten recept je tady už 6 let,na to asi nikdo nebude reagovat.Já osobně moc “itálii“ nevařím,ale klidně bych si recept na “pravé italské špagety “ přečetl.Klidně ho přidejte do komentářů:yes:

  Odpovědět

 • Jik Jik(neregistrovaný)

  dobrý den , toto nejsou milánské špagety. To je recept na
  " milánské špagety" z knihy Receptura teplých pokrmů z tuším 60 let , podle kterých se učilo na učilištích , a v jejíchž receptech byl zohledněna nedostupnost originálních surovin. Kečup na italské těstoviny nepatří . Tím nechci říci, že to musí být nedobré..

  Odpovědět

 • Sim Sim(neregistrovaný)

  Dobré, jen jsem dala místo kečupu, který nemusím, hustý protlak. :yes:

  Odpovědět

 • nik nik(neregistrovaný)

 • Maruska Maruska

 • mirka mirka(neregistrovaná)

  Výborné,jenom jsem neměla čerstvé žampiony,dala jsem naložené a bylo to supr:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: milánská omáčka na špagety milanska omacka milanske testoviny milanské těstoviny milánské špagety s kuřecím masem milánské špagety s mletým masem milanska smes spagety spagety recept spageti recept těstoviny po milánsku milánského špagety milánskéšpagety recepty na špagety recept špagety milánské těstoviny recept špagety s milánskou směsí špagety s milánskou omáčkou milanske testoviny recept milánké špagety