Ovocné (jahodové a meruňkové) knedlíky z tvarohu a pudingů

Suroviny

2 vejce
2 hrnky hrubé mouky
1/2 hrnku dětské krupičky
1 PL práškového vanilkového pudingu
1/2 PL práškového kokosového pudingu
1 balíček měkkého tvarohu
cca 15 jahod
12 meruněk
tvrdý tvaroh na posyp
zakysaná smetana + cukr moučka
rozpuštěné máslo

Postup přípravy receptu

  1. Vejce, oba pudingy, krupičku, tvaroh, hrubou mouku, smícháme a uděláme těsto. Z těsta vytvarujeme váleček a dáme ho do chladu na cca 1 hodinu.

  2. Těsto rozdělíme na stejné kousky, na které poklademe ovoce a zformujeme do kulatých knedlíků.

  3. Knedlíky dáme vařit do vroucí vody, promícháme vařečkou, aby se odlepily ode dna a vaříme, dokud nevyplavou na hladinu. Poté ještě vaříme cca 3 minuty. Knedlíky posypeme tvrdým tvarohem, pokapeme máslem a posypeme cukrem, nebo pokapeme jen zakysanou smetanou s cukrem (bez tvarohu, másla).

Komentáře k receptu Ovocné (jahodové a meruňkové) knedlíky z tvarohu a pudingů

Tématické fráze: tvarohové knedlíky s pudinkem tvarohové knedlíky s meruňkami tvarohové knedlíky ovocné knedlíky z pomazánkového másla tvarohové knedlíky s jahodami tvarohové knedlíky s pudingem tvarohové ovocné knedlíky recept tvaroh na knedlíky vaříme z tvarohu ovocné knedlíky z tvarohu a krupice meruňkové knedlíky recept ovocne knedliky z pudinku ovocné knedlíky s pudinkem meruňkové knedlíky jahodové knedlíky místo mouky pudikový prášek tvarohové knedlíčky tvarohové merunkové knedlíky tvarohove knedliky z hrube mouky tvaroh.knedlíky s pudinkem jahodové knedlíky tvaroh krupice