Multivitaminová bomba

Merylas Kuchařka: Merylas

Doba přípravy: 10 minut 4 porce Nápoje 7 názorů

Suroviny

Zhruba:
1 banán
1 mango
1 pomeranč
200 g čerstvých jahod
5 dcl pomerančového džusu
1 dcl jahodová šťáva (měla jsem light)
jahodová dřeň nebo ledové kostky
delší dřevěné ozdobné napichovátka nebo špejle
Recept si zatím oblíbilo 9 kuchařů

Postup přípravy receptu

 1. Část ovoce si odložíme stranou na zdobení a na dno sklenic, zbytek ovoce rozmixujeme s pomerančovým džusem a ledovou tříští. Můžeme použít jen kostky ledu, ty pak dáme na dno sklenic, přidáme trochu nakrájených jahod a zalijeme jahodovým sirupem. Na tento základ opatrně nalijeme přes lžíci rozmixované ovoce, aby jsme zachovali vrstvy. Na napichovátka nebo špejle dáme ovoce a položíme přes okraj sklenic.

Poznámka

Zdroj: Blesk pro ženy, speciál Léto.

Množství ovoce si upravíme podle své potřeby, já ovoce použila odhadem. Místo ledové tříště jsem měla ledové kostky a v něch lístky meduňky.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Ohodnoťte recept: Multivitaminová bomba

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

 • Merylas Merylas(autorka receptu)

  Děkuji za bodíky, víte ale, že recept není můj, jen jsem vám ho tu přeposlala;-) Hani, Klidně bych ty mražené použila, co by ne. Dole ve sklenici můžou být místo ledu:-)) a jinak na to mixované ovoce bych je nechala asi mírně a malinko povolit, nevím jak kdo, ale mám vždy strach, ať si neodrovnám mixér. A jinak je možné použít i jiné ovoce, co zrovna dozrává a náš trh nabízí.

  Odpovědět

 • HankaPu HankaPu

  Maruš, tak tohle určitě vyzkouším:-D potřebujeme tu vitaminovou bombu jako sůl:yes: a myslíš, že bych mohla dát ty jahody mražené:-? jiné nemám:-(, ale pro tebe mám bodíka:yes:

  Odpovědět

 • cathleen cathleen(moderátorka)

 • pipre pipre

 • Denisa Denisa

 • Iljusa Iljusa

Tématické fráze: zeleninové mixované koktejly mixované ovoce mixovaná zelenina recepty na zdravé mixované nápoje mixovane ovoce a zelenina mixované nápoje zeleninove mixovane napoje mixované ovocné koktejly mixované nápoje z ovoce a zeleniny mixované ovoce recepty mixovane ovocne napoje mixovane recepty nápoje z čerstvého ovoce mixované koktejly recepty na mixované nápoje ovocne mixovane napoje recepty na mixované ovoce zelenina mixovana recepty mixované ovoce mixovany napoj

Zapomněl/a jsem heslo