Kapustové karbanátky

Suroviny

500 g bůčku
1/2 kg kapusty
vajíčko
česnek
sůl
pepř
majoránka
strouhanka na obalení
olej na smažení

Postup přípravy receptu

 1. Bůček nameleme spolu s kapustou, přidáme vajíčko, česnek a koření, zamícháme a tvoříme bochánky, které obalujeme ve strouhance.

 2. Usmažíme na rozehřátem oleji.

Komentáře k receptu Kapustové karbanátky

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  A zase jiná varianta. Vybusna, ty kelové-kapustové karboše jsme dávaly my dvě, jedna je měla lepší, než druhá:-)):-D, vím, že jsem jen snad 2 zachránila před košem.:-)):-D Tak snad tyhle budou dobré, mi karbanátky se zeleninou, jakoukoliv moc chutnají. Není to pak "jen" sekaná:-p:yes::yes:

  Odpovědět

 • vybusna vybusna

  no ale bibi predstav si...nedalo mi to a prezrela som uplne vsetky a predsa sa tu naslo aj mlete maso...to su veci;-)

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Tak jsem si to ještě jednou poctivě přečetla a máš Výbušná pravdu a takhle to vypadá, jak tu člověk chvátá, když chce stihnout všechno přečíst. Tak promiň a zrovna tak se omlouvám Martině Kočkové-OK;-):-)

  Odpovědět

 • vybusna vybusna

  no to nemas bibi celkom pravdu...pretoze sem ide mlety bocik...schvalne som to kontrolovala a preto som sem nevlozila podobne recepty.

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Výbušná,ano,ano a dokonce takový recept jsi sem dala zrovna ty a dopoledne ho sem dala Jarka18=3x;-):-D

  Odpovědět

 • vybusna vybusna

  kapusta je kel vsak?....viem ze ano, ale pre istotu sa pytam.

  Odpovědět

Tématické fráze: kapustové karbanátky recept kapustové karbanátky kapustové karbanátky s mletým masem kapustový karbanátek kelové karbenátky kapustové karbanátky bez masa kapustový karbanatek recept kapustový karbanátky kelové karbanátky karbanátky s kapustou kapustové karbenátky recept na kapustové karbanátky kapustové karbanátky s masem recepty kapustové karbanátky kapustove karbanatky z mleteho masa karbanátky kapustové kapustove karbanátky s houbami vaření kapustove karbanatky recepty na kapustové karbanátky s mletým karbanátek kapustový