Pomazánka z kuřete

Suroviny

1 kuře
200 g dietního salámu
200 g tvrdého sýra
cibule
sladká paprika
sůl
pepř
majoránka
hořčice
kečup
majonéza

Postup přípravy receptu

 1. Kuře uvaříme a polévku necháme k obědu.

 2. Obereme a umeleme na masovém strojku spolu se salámem a sýrem. Cibuli nakrájíme na drobno a přidáme k ostatním surovinám. Okořeníme solí, pepřem a paprikou a vmícháme hořčici, kečup a majonézu. Úmyslně neuvádím kolik, protože závisí na chuti a také konzistenci pomazánky.

Poznámka od kuchařky

Pomazánky je z tohoto množství hodně, ale je moc dobrá, takže jí určitě spotřebujete nebo si udělejte vzorek z drůbek nebo stehen.

Komentáře k receptu Pomazánka z kuřete

 • aja.g aja.g(autor receptu)

  jana: Jani, já myslím, že to patří spíš do receptů než do komentáře;-)

  Odpovědět

 • jana jana(neregistrovaná)

  Menu krize, název : Nouze naučila Dalibora housti.


  Drůbeží drůbka uvaříme z kořenovou zeleninou, zeleniny dávám více, vývaru neuškodí. (kořenová zelenine je ještě pořád levná a zdravá) Polovinu zeleniny nakrájím do polévky plus zavářku, )jakou kdo chce, já dávám kapání z vajíčka, někdy zůstane rýže od některého oběda, dám do sáčku do mrazničky a využiju jako zavářku) Druhou polovinu zeleniny z vývaru pokrájím, maso z vývaru oberu pokrájím na kostičky a přidám k zeleninně. Okořením kari, paprikou, koření na čínu, bylinky podle fantazie, co kdo chce podle chuti. Rozkvedlám vajíčko, smíchám s masem, zeleninou, přidávám trochu hl. mouky, aby směs držela spolu. Na rozpálený olej kladu lžici hromádky, které lžíci hned rozplácnu a osmažím do růžova. Vše je už vařené, jen vajíčko potřebuje osmažit a zrůžovět, podávám z bramborem. Placiček mám 5- 6 podle velikosti drůbek a masa. OBĚd pro celou rodinu za baku i s polévkou. Zkuste si spočítat, za kolik oběd pro 4 osoby pořidíte.


  Menu" Polévka z drůbků se zeleninou a rýži
  Placičky ala Čina,brambory.

  Kdo v létě zavařoval může vylepšit zavařeninu,kompotem s padaných jablek,krouháná mrkev, tataku, polde stavu peněženky. Přeji dobrou chuť

  Odpovědět

Tématické fráze: kuřeci pomazanka kuřecí pomazánka recept pomazánka s kuřecím masem pomazánka s kuřecím masem recept na kuřecí pomazánku pomazánky s kuřecím masem pomazanka kuřecí kuřecim pomazánka pomazanka z kurecim masem pomazanka ze zbytku kureciho kuřecí pmazánka pomazánka z pečeného kuřete recepty pomazanka s kurecim masem pomazanka s kurecim masem kuřecí pomazánka s vajíčkem pomazánky kureci recept na kureci pomazánka jidla zkurete pomazanka z kurecim masem recept mazani. na kure