Suroviny
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 1 532 kJ / 366 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 4,64 g |
| Tuky | 25,37 g |
| Vláknina | 5,10 g |
| Cholesterol | 77 mg |
| Sodík | 9 mg |
| Sůl | 0,00 g |
| Sacharidy | 28,44 g |
Postup přípravy
Podáváme s těstovinami, posypané sýrem.
Zveřejněno 3. 11. 2020
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Omáčka na těstoviny
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/rz8L
Moje poznámka
Omáčka na těstoviny
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/rz8L
Nejnovější recepty
Těstoviny s lososem a brokolicí podle Zdeňka Pohlreicha
Přidáno před 6 minutami
Zapečená kuřecí prsa se slaninou, sýrem a sušenými rajčaty
Přidáno před 18 minutami
Vepřová pečeně s cuketou
Přidáno před 1 hodinou
Club Sandwich s hranolkami
Přidáno před 1 hodinou
Snadné třešňové muffiny
Přidáno před 3 hodinami
Kuličky z mletého vepřového masa v zelenině na kari
Přidáno před 5 hodinami
Přečtěte si
Nejnovější články
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Halušky se zelím a uzeným masem
Panova před 1 hodinou
Velmi šťavnatý moučník
Noumik před 2 hodinami
Vepřové s rýží z jednoho pekáčku
poirotka před 3 hodinami
Přírodní plátky na žampionech
perseus před 3 hodinami
Cukeťák II
jarkazak před 4 hodinami
Meruňková marmeláda
RenataMaresova před 4 hodinami
Třená buchta
Martina Veveruska před 4 hodinami
Pomerančový cheesecake
Jitulisek před 5 hodinami
Nudličky z vepřové kýty na houbách, s pečenou dýní
Fijajda před 5 hodinami
Suroviny:
protlak rajčatový,
voda,
máslo,
mouka hladká,
cibule,
slanina,
olivy,
sýr,
olej,
sůl,
pepř
Komentáře (15)
K receptu - je to takový mix dvou jídel, které nejdou moc dohromady. Ten začátek připomíná hodně ošizenou rychlou rajskou - jíška, voda ( vývar), protlak - ne do růžova, ale hodně...ale když se dobře připraví a dochutí, tak proč ne jako nouzovku - mrňata to s kolínkama kupodivu milují. No a pak slanina a cibule - celkem dobrý základ na omáčku na špagety. Ale NE to přidat k tomu podivnému základu. A dovršíš to sýrem dovnitř a ještě navrch a ještě olivy.
Základ je - ujasnit si, co chci vlastně uvařit.
Já asi rozumím tomu, že vám doma vyhovuje NĚCO JAKO zahuštěná rajská střižená Itálií...Zkus na to zapomenout.
Receptů na dobrou rajskou najdeš tady dost. A receptů na omáčku na těstoviny ještě víc. V obou případech bych se držela kladných hodnocení.
Přeji hodně kuchařských úspěchů
PS preferuji konstruktivní kritiku, tj. Rovnou napsat v čem je chyba a problém
Promin, ale musela jsem, toto je opravdu
Myslím si, že podle takto popsaného receptu nikdo "úspěšnou omáčku" neuvaří.