Hrnkové knedlíky z mikrovlnky

Přílohy Doba přípravy: 15 minut příprava , 7 minut tepelná úprava 36 názorů

Přílohy Doba přípravy: 15 minut příprava , 7 minut tepelná úprava 36 názorů

Suroviny 5 porcí

2 včerejší rohlíky
1 hrnek polohrubé mouky
1 hrnek hrubé mouky
2 hrnky mléka
2 vejce
prášek do pečiva
Na vymazání hrnečků olej nebo máslo

Postup přípravy receptu

 1. Všechny suroviny smícháme a nandáme do 3/4 vymazaného hrníčku. Vyjde celkem na 6 hrnků.

 2. Vložíme do mikrovlnky a děláme cca 7 minut. Záleží na výkonu oné trouby.

Komentáře k receptu Hrnkové knedlíky z mikrovlnky

 • Katak Katak

  Zkoušela jsem dnes poprvé z půl dávky max výkon na 3,5 min a pak jsem ještě 1 min přidala tak uvidíme co na ně řekně manžel.Ale dle mě vypadají a chutnají perfektně:yes:

  Odpovědět

 • jaaana jaaana(neregistrovaná)

  Tyhle knedlíky já znám, jen je dávám do MW ve formě na bábovku z jenského skla, vlním 10 minut a pak 2 minuty nechávám "dojít" uvnitř MW. Když člověk spěchá nebo potřebuje knedlíky nečekaně, tak jsou fajn. Jen je to chce sníst hned, druhý den ohřívané už jsou bohužel nějak nejedlé;-(

  Odpovědět

 • Olina Olina(neregistrovaná)

  isindy:Mam je uz dlouho v sesite, docela jsem na ne zapomela. Dnes bylx k obedu a jsou super! :yes:

  Odpovědět

 • Olga Olga(neregistrovaná)

  Já teda zůstanu u kupovaných, první letěl do koše, protože byl jak kámen a i ty ostatní mi přišly gumový, hlavně uprostřed, což moc nechápu :-(

  Odpovědět

 • Katka Katka (neregistrovaný)

  Tak jsem ve svých skoro 30 letech poprvé vyzkoušela tenhle knedlík a musím říct že ode dneška jiný dělat ani nebudu. Jsou výborné, jednoduché a rychlé. Mohu jen doporučit. Palec nahoru :yes:

  Odpovědět

 • lupulina lupulina(neregistrovaná)

  Ja delala jen dva hrnky,upravila si pomer surovin. Tim, ze jich bylo min, tak jsem nastavila cas jen na 5 min. Bohuzel se mi zdrcly. I kdyz jsem je hned pri vyndavani propichla spejli. Mela jsem je tam nechat dele?

  Odpovědět

 • janiko janiko

  Tak jsem je zkusila z poloviční dávky..jen těsto bylo nějak moc řídké tak jsme odhadem přisypala mouku.(dávala jsem polohrubou a hrubou napůl.)Mikrovlnku ,mám na 700w takže poprvé 4 minuty pak 2 minuty a jsou výborné.Vyšlo mi to na 4 hrnky.

  Odpovědět

 • Darina Darina(neregistrovaná)

  tak je mám v mikrovlně????????????? Až to bude písnu
  ;-)

  Odpovědět

 • luema luema

  Knedlíky jsem dělala podruhé v životě. Poprvé klasika v hrnci, katastrofa ;-( podruhé teď, tento recept je úúúplně skvělý, to musí už udělat každý, dávám bodík ;-)

  Odpovědět

 • Liddy Liddy

  Máš bodík :yes:

  Odpovědět

 • zanna zanna

  jo a nevymazávala jsem hrnečky, místo toho jsem tam dala potravinářskou folii a je to super!!

  Odpovědět

 • zanna zanna

  Bože, toto jsem měla už dlouho schované v oblíbených a nenašla jsem na to odvahu, do dneška! :-) první dva se nepovedly, nechala jsem je tam moc dlouho...ale další už byly parádní...máme mikrovlnku na 900 a 4 minuty jsou AKORÁT! a je to lahůdka!!!:yes:

  Odpovědět

 • Lidunka Lidunka

  Báječná rychlovka, trošku jsem se toho bála, ale výsledek předčil má očekávání:yes: Knedlíčky jeden jako druhý a ještě báječně chutnají a voní. Přidávám bod+ obrazky:-8:yes::yes:

  Odpovědět

 • sunny.sofi sunny.sofi

  Skvělé:yes::yes::yes:
  Na knedlíky jsem trochu kopyto, málokteré se mi povedou;-), ale tyhle byly hned hotové, skoro bez práce, dobré a moc hezké (manželovi se líbila stejná kolečka:-)) ). bodík je tvůj:yes::yes::yes: a knedlíky zařazuju do jídelníčku:-p

  Odpovědět

 • Jaaja Jaaja

  Udělala jsem je pro nedostatek času k segedínu a už je budu dělat jen takto. Dala jsem do hrníčků mikrotenové sáčky a ani nádobí není. I vymazávání odpadlo. Vařila jsem hrnkové knedlíky vždycky na sporáku, ale tomu dnes odzvonilo. Bod a dala bych jich víc. Děkuji moc:-K:-)

  Odpovědět

Předchozí 1 2 3

Tématické fráze: hrnkové knedlíky v mikrovlnce knedlík z mikrovlnky hrníčkové knedlíky z mikrovlnky hrnkový knedlík v mikrovlnce knedlíky z mikrovlnky hrnkové knedlíky recept v mikrovlnce hrníčkový knedlík z mikrovlnky knedlík do hrnečku v mikrovlnce knedlíky do hrnečku v mikrovlnce hrníčkový houskový knedlík do mikrovlnky hrnkové knedlíky knedlík v mikrovlnce knedlíky v mikrovlnce knedlík do mikrovlnky hrnkový houskový knedlík v mikrovlnce hrníčkové knedlíky z mikrovlnky do třech hrníčků rychlé knedliky z mikrovlnky hrníčkové knedlíky v mikrovlnce hrníčkové knedlíky do mikrovlnky knedlíky do mikrovlnky