Roláda s banánovým tvarohem

Suroviny

Těsto
6 vajec
6 lžic krystalového cukru
6 lžic polohrubé mouky
3 lžíce kakaa
Krém
2 tvarohy ve vaničce
2-3 banány
2 vanilkové cukry
moučkový cukr dle chuti

Postup přípravy receptu

  1. Vejce s cukrem ušleháme do husté pěny. Postupně přidáváme po lžících mouku smíchanou s kakaem a opatrně zamícháme. Těsto vylijeme na plech s pečícím papírem a dáme péct do vyhřáté trouby na 10-15 minut, při 160-180°C, jak kdo je zvyklý a podle trouby.

  2. Hotový plát vyjmeme z plechu, položíme na utěrku a horký plát s utěrkou srolujeme. Necháme vychladnout a mezitím si připravíme krém.

  3. V misce rozmačkáme banány, přidáme 2 tvarohy, vanilkový cukr a cukr moučku, kdo má rád sladší. Vše smícháme a namažeme na vychladlou roládu. Potřeme krémem i po povrchu a posypeme kokosem nebo strouhanou čokoládou, či mandlovými plátky. Dáme do lednice vychladit.

Komentáře k receptu Roláda s banánovým tvarohem

Tématické fráze: rolada s tvarohem a bananem piskotová roláda s tvarohem roláda s bananem a tvarohem moučníky s tvarohem tvarohovo bananova rolada nadychany piskot s tvarohem banánový roláda bananovo tvarohova rolada tvarohova rolada s bananem nedělní roláda roláda s banánovým krémem tiramisu z tvarohu roláda s bananem a s tvarohem cokoladova rolada plnena tvarohem kakaová roláda s tvarohem rolada s tvarohema bananem roláda s jablky a tvarohem moučník s tvarohem piškotová. rolada s tvarohem tvarohovobananova rolada