Zapečené brambory v pomalém hrnci

Suroviny

brambory (vařené)
400 g kuřecího masa
1 cibule
4 vejce
250 ml smetany
1 balení nápady 4 druhy sýra
tvrdý sýr (nastrouhaný)

Postup přípravy receptu

 1. Protože mám hrnec s nádobou z kameniny osmažila jsem na sporáku v nádobě na 2 lžících cibulku a na kousky pokrájená kuřecí prsíčka, přidala jsem na hranolky nakrájené vařené brambory a promíchala jsem je s masem.

 2. Nádobu jsem vložila do PH a zalila jsem to směsí 4 vajec + 250 ml smetany + MAGGI nápady 4 druhy sýra & zapečené kuře, "pomalila" jsem na hight 2,5 hodiny.

 3. Před dokončením jsem posypala nahrubo nastrouhaným tvrdým sýrem. Bylo to moc dobré.

Komentáře k receptu Zapečené brambory v pomalém hrnci

 • Jana Pešková Jana Pešková(neregistrovaný)

  rebeka: Také mě zarazilo, že maso je měkké, a zelenina se nerozvaří, dala jsem barevné papriky do guláše.!, Proto mě překvapilo, že někdo psal, že v segedínu měli zelí rozvařené. Já dala na začátku / domácí kysané / a bylo vše O. k.

  Odpovědět

 • Irrena Irrena

  Asi zítra udělám:-p:yes:

  Odpovědět

 • rebeka rebeka

  dnes jsem dělala k obědu..chtěla jsem si ušetřit práci:-8a brambory dala do PH syrové,na čtvrtky nakrájené..nedělejte to tak,jak já:-(myslela jsem,že mě trefí:-Dmasíčko se jen rozsýpalo a ty potvory byly pořád tvrdkavé:-(musela jsem to dodělat v troubě..nicméně,je to dobrý recept,můžu jen doporučit,ovšem dle originálu:-D:-D:-D
  posílám bodík a foto;-):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: pomalé vaření pomalý hrnec lidl pomalé vaření recepty hrnec na pomalé vaření recepty pomalý hrnec na vaření recepty zapečené brambory vaření v pomalém hrnci recepty video recepty na pomalý hrnec lidl recepty na vaření v pomalém hrnci recepty na pomalé vaření recepty pro pomalé vaření hrnec na pečení brambor varení v pomalém hrnci recepty pomalé vaření zapečené kuře s brambory pomalý hrnec recepty pomalý hrnec francouzské brambory francouzské brambory pomalý hrnec recepty pomalý hrnec zapecene brambory s kuretem