Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Cibulový chléb s jablečnou vlákninou bez lepku, mléka a vajec

Hodnocení receptu je 4,8 (8×)

Pro možnost hodnocení
se prosím přihlašte

7. 1. 2012 09:55

Suroviny

Nutriční hodnoty

Energie8 226 kJ / 1 966 kcal
Bílkoviny47,00 g
Tuky35,00 g
Vláknina33,50 g
Cholesterol 0 mg
Sodík 19 mg
Sůl0,00 g
Sacharidy349,00 g

Zobrazit více hodnot

Hodnoty jsou přibližné Více o hodnotách

Postup přípravy

Poznámka autorky receptu

Obvyklejší varianta cibulového chleba používá čerstvě restovanou cibulku. Do bezlepkového těsta se mi ale více osvědčila cibule sušená, těsto je po přidání restované cibule hodně těžké a velmi špatně kyne.

Jablečná vláknina usnadňuje vázání vody, chleba je po jejím přidání měkčí a vláčnější. Kupuje se v prodejnách se zdravou výživou. Občas ji přidávám i do lepkového chleba. Sama jeho chuť bohužel neposoudím, ale prý je i ten pak vláčnější a voňavější.

Tento a další recepty bez lepku, mléka a vajec naleznete na mých stránkách http://www.varimbezlepkumlekavajec.estranky.cz/.

Moje poznámka

Přidat poznámku

Nahlásit chybu v receptu

Alternativy k tomuto receptu Zobrazit více

Načíst další

Přečtěte si

Komentáře

Anna Kocikova Anna Kocikova

7. 1. 2012 22:51

Hezký chlebík:-p+7:yes:

Merylas Merylas (moderátorka)

7. 1. 2012 20:41

Určitě si Tvé recepty někdo najde, kdo je bude potřebovat a využije je;-):yes::-K

maiva maiva

7. 1. 2012 17:00

Určitě dobré pro všechny co potřebují;-)+:yes::yes:

Bahula Bahula

7. 1. 2012 13:40

:-);-):yes:+

spagetka spagetka

7. 1. 2012 11:21

Souhlas, že toto jsou velmi užitečné recepty a pro mě i v tom, že u nás se naopak musí vyvářet diabeticky, a řada tvých receptů se rozhodně využije i pro diabetika. Takže jednoznačně :yes::yes::yes:

tejaja tejaja (moderátorka)

7. 1. 2012 11:11

petram:tiež sa pridám ku kladnému hodnoteniu tvojich bezlepkových receptov. Chvalabohu, v našej rodine s tým problém nemáme, ale mám 3 kolegyne, čo je zo 40 ľudí myslím dosť, ktoré s tým problém majú, a viem, že sa im hodí každý recept. :yes:;-)

petram petram

7. 1. 2012 10:30

Jana Remkova: děkuju :-) Jsem moc ráda, že recepty mají pěkný ohlas. Bezlepková dieta je sice finančně i časově náročná, ale jak jsem sama zjistila, dá se s ní žít a sžít :-) Navíc často používá mnohem "zdravější" suroviny. Věřím, že i ti, kdo bezlepkovou dietu držet nemusí, by v receptech mohli najít inspiraci na rozšíření a ozvláštnění svého jídelníčku. Proto je také přidávám sem, na původně nebezlepkový portál.;-)

JanaDorazinova JanaDorazinova

7. 1. 2012 10:25

Hodně oceňuji, že přidáváš recepty pro bezlepkovce. Já s tím díky Bohu problém nemám, ale pamatuji dobu, kdy moje kamarádka měla 4 děti a z toho 3 byly bezlepkovci a musela pro mouky a všechno, co k tomu patří jezdit do Prahy. Takže ode mne :yes:

Přidat komentář

Přidat komentář

Moje poznámka

Marie

Právě bylo uvařeno:

Další recepty

Tématické fráze: cibulový chléb bez mouky bezlepkový cibulový chleb postup vázání cibule chléb bez lepku recept cibulový chleba bez mouky jak zit bez lepku chleba bez lepku bezlepkový chléb diskuze bezlepkovy chleba, bez vajec vázání cibule recepy s vlakninou chleba s jablky jak udělat chleba bez lepku cibulový koláč bez bez lepku pečeníchleba bez lepku mám ráda recepty chleba bez mléka petram jídelníček jablečná chleba recept bezlepkový cibulový chléb bez mouky cibulovy chléb bez mouky

Suroviny: voda, olej, ocet jablečný, sůl, cukr, mouka bezlepková jizerka, mouka jáhlová, kaše bramborová instantní bez mléka, vláknina jablečná, cibule sušená, koření chlebové, kmín celý, droždí sušené

TopRecepty.cz

Cibulový chléb s jablečnou vlákninou bez lepku, mléka a vajec

Aktuální verzi receptu a video receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:

https://rcpt.cz/wRJ8