Přírodní plátky na žampionech

Minutky Doba přípravy: 30min 16 názorů

Minutky Doba přípravy: 30min 16 názorů

Suroviny 4 porce

4 plátky vepřové kotlety (krkovička nebo kuřecí)
1 cibule
sterilované žampiony nebo čerstvé
sojová omáčka
sůl
pepř
sladká mletá paprika
hladká mouka

Postup přípravy receptu

  1. Maso naklepeme a z obou stran osolíme, opepříme, posypeme sladkou paprikou a zaprášíme hladkou moukou, dáme do lednice chvilku odležet.

  2. Maso pak zprudka po jednom opékáme dozlatova a dáme na chvilku stranou, do výpeku dáme cibuli na kolečka a přidáme žampiony, za stálého míchání opékáme, aby nám cibulka změkla.

  3. K cibuli a žampionům přidáme maso, zakapeme sojovkou a malinko podlijeme, necháme prohřát. Podáváme s hranolky nebo kaší a oblohou.

Komentáře k receptu Přírodní plátky na žampionech

Předchozí 1 2

Tématické fráze: přírodní kuřecí plátek na žampionech prirodni platek na zampionech platky na zampionech přírodní vepřové řízky na zampionech přírodní vepřové na žampionech a hranolky kuřecí plátky na žampionech přírodní kuřecí plátky se žampiony krůtí plátky na žampionech vepřové plátky na žampionech maso na žampionech kuřecí plátek na žampionech krutí plátky na žampionech přírodní přírodní vepřový plátek na žampionech přírodní kuřecí plátek krůtí plátek na žampionech vepřové na žampionech vepřový plátek na žampionech prirodni maso na zampionech prirodni kuřecí plátek se žampiony přírodní plátky