Zapečený řapíkatý celer

Postup přípravy receptu

 1. Řapíky celeru nakrájíme na přiměřeně dlouhé kousky. V osolené vodě je uvaříme doměkka. Po okapání je skládáme do zapékací misky, posypeme nasekanou šunkou, strouhaným sýrem, okořeníme zeleným pepřem a zapečeme. Ihned podáváme s bílým nebo celozrnným pečivem.

Komentáře k receptu Zapečený řapíkatý celer

 • Romola Romola

  Souhlasím s ostatními - jednoduchý, rychlý, lehký a přitom chutný recept. Já jsem dělala s vařenými bramborami a bylo to výborné. Děkuji autorovi. :yes:

  Odpovědět

 • Daduli Daduli

  :-* právě jsme dopapkali, bodík poslali je to výborné :yes:

  Odpovědět

 • Beetty Beetty

  Chci si letos zkusit vypěstovat řapíkatý celer na zahrádce, poprvé, snad se mi to podaří, když ano, tak tento Tvůj recept určitě vyzkouším. Ukládám ;-)

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka

  tejaja:fakt je to krásne...:yes:

  Odpovědět

 • tejaja tejaja(moderátorka)

  Výborné :yes:;-) Škoda, že recept je nepovšimnutý :-( Jednoduchá, ale výborná úprava stopkového zeleru. A hlavne vhodná aj pre mňa, lebo obyčajný zeler varený nejem :-D:-D:-D

  Odpovědět

 • BILKOVAI BILKOVAI

  Na to už se chystám delší dobu, to musí být moc dobré:-p:-*:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: řapíkatý celer recepty řapíkatý celer recepty z řapíkatého celeru recepty řapíkatý celer řapíkatý celer recept celer rapikaty recepty recept na rapikaty celer recept řapíkatý celer recepty na rapikaty celer zapékaný řapíkatý celer úprava řapíkatého celeru řapíkatý celer úprava celer rapikaty repikaty celer recept z řapíkatého celeru recepty cz řapíkaty celer řapíkatý celer s těstovinami celer řapíkatý recept řepíkatý celer recept zapečený celer