Tvarůžky s Hermelínem v oleji

Suroviny 1 sklenice 0,7

1 balení tvarůžků
2 větší cibule
1 Hermelín
8 stroužků česneku
sypké chilli koření
pepř
cca 1 lžička červené papriky mleté
slunečnicový olej
trochu vegety

Postup přípravy receptu

  1. Cibuli nakrájíme na půl kolečka, česnek na plátky a dáme do misky. Přidáme trochu oleje, chilli koření, pepř a vegetu a promícháme.

  2. Kolečka tvarůžků překrojíme na poloviny, Hermelín nakrájíme na čtvrtky. Do sklenice dáme několik kousků tvarůžků, pár kousků Hermelínu a vrstvu cibule s česnekem a kořením.

  3. Vrstvy opakujeme do spotřebování surovin a zalijeme do 1/3 olejem. Sýry se trochu zvednou, pak dolijeme olejem až po okraj. Necháme uležet 2 dny a konzumujeme.

Komentáře k receptu Tvarůžky s Hermelínem v oleji

Předchozí 1 2

Tématické fráze: nakládané tvarůžky v oleji nakládané tvaružky s hermelínem tvarůžky s hermelínem nalozene tvaruzky s hermelinem nakladany hermelin s tvaruzky nakládaný hermelín a tvarůžky naložený hermelín a tvarůžky nakladane tvaruzky nakládaný hermelín s tvarůžkama nakládané tvrazuky s hermelinem tvarůžky nakladane tvaruskyv oleji nakaldane tvaruszky s hermelinem nakladaný hermelín penny nakládaná niva s hermelínem recept na dobré naložené tvaružky nakládana niva a syrecky nákladný tvaruzky nakládaný hermelí s tvarůžky nakladané tvarušky z hermelinem