Ořechové muffinky s čokoládou

Suroviny 9-12ks

125 g mletých mandlí
125 g mletých vlašských ořechů
100 g bílého jogurtu
20 g obilného mléka OvesMilk TopNatur (sušený nápoj)
3 L-vejce
9-12 kostiček hořké čokolády

Postup přípravy receptu

  1. Troubu předehřejeme na 175°C. Z bílků a špetky soli vyšleháme tuhý sníh. Žloutky, jogurt a mléko vyšleháme do pěny, vmícháme ořechy.

  2. Těsto opatrně zabalíme do bílků a rozdělíme do formiček na muffinky. Do každého kousku vmáčkneme kousek čokolády, tak aby byl ponořený v těstu, jinak by se nám při pečení spálil.

  3. Pečeme přibližně 20 minut a podáváme ještě vlažné, abychom měli vevnitř tekutou čokoládu. Muffinky si dají i krátce rozehřát, aby čokoláda znovu změkla.

Komentáře k receptu Ořechové muffinky s čokoládou

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: orechove mufinky ořechové mufiny s jogurtem muffiny s tekutou čokoládou mufinky s ořechy orechovy mufinky recept na mufinky s ořechy a s čokoládou s tekutou čokoládou muffiny s čokoládou a ořechy mufinky y recept čokoládové muffiny plněné mufinky s polevou orechovo cokoladove mufinky mufiny.z jogurtu a ořechy čokoládove mufinky s ořechy čokoládové muffiny s ořechy čokoládovou ořechové mufinky orechove mufinky s cokoladou muffiny plněné ořechy a čokoládou ořechové muffiny s čokoládou čokoládový mufin stekutou cokoladou