Švestky obalované v čokoládě

Cukroví NepečenéPlněné Doba přípravy: 20 minut 3 názory

Cukroví NepečenéPlněné Doba přípravy: 20 minut 3 názory

Suroviny na kolik máme chuť

balíček sušených švestek
loupané mandle
80 g strouhaného kokosu nebo lískových oříšků
100 g hořké čokolády

Postup přípravy receptu

 1. Švestky rozřízneme, ne však úplně celé, vložíme do nich celou mandli.

 2. Rozpustíme čokoládu s kouskem ztuženého tuku a švestky napíchnuté na párátko v ní namáčíme. Pak je obalíme v kokosu nebo v oříškách. Dáme do chladničky.

Poznámka od kuchařky

Jednoduché, rychlé a dobréééé :-)

Komentáře k receptu Švestky obalované v čokoládě

 • Beetty Beetty(autor receptu)

  :-D:-Dhanahcotton:

  Odpovědět

 • hanahcotton hanahcotton

  Když si koupíš vypeckované švestky, tak je ani naříznout nemusíš...mandle se tam v pohodě vejde. A když je ještě předtím namočíš v rumu...tak to je teprve mňamka....:yes::yes::yes::yes:

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Já už jsem to někde viděla a líbilo se mi to. Sušené švestky jsou bezvadné, dobře v jídelníčku zastoupí i projímadla;-) a s tou čokoládou a mandlí bych si určitě dala;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: sušené švestky v čokoládě švestky v čokoládě švestky s mandlí v čokoládě švestky s mandlí sušené švestky s mandlí v čokoládě sušené švestky s mandlí recept na švestky v čokoládě sušená švestka s mandlí v čokoládě recept švestky v čokoládě švestka v čokoladě švestky plněné mandlí v čokoládě sušené švestky s mandlemi svestky v cokolade recept švestky v čokoládě recept z čerstvých švestek susene svestky v cokolade recept plněné švestky v čokoládě svestky plněné mandlemi švesky v čokoládě mandle ve švestka plnene svestky mandlemi