Hovězí roštěná na sušených rajčatech a chilli

Suroviny 4 porce

4 plátky hovězí roštěné
1 cibule
trochu sádla
1 lžička sladké papriky
4 sušené rajčata
1 chilli paprička (nebo chilli)
sůl
3 stroužky česneku
2 lžíce škrobu na zahuštění
voda
Na přílohu:
500 g brambor
1 vejce
sůl
4 lžíce krupičky, dle moučnosti brambor
2 dcl vody

Postup přípravy receptu

  1. Cibulku na drobno nakrájíme a necháme zesklovatět na rozpáleném sádle, roštěnky lehce naklepame a nařízneme, osolíme a necháme orestovat z obou stran.
    Přidáme sladkou papriku, sušená rajčata, česnek a chilli, podlijeme a necháme pomalu dusit. Když je maso měkké, zahustíme škrobem rozmíchaným ve vodě a necháme lehce probublat.

  2. Brambory oloupeme ,na jemno nastrouháme, přidáme vejce, osolíme a přidáme krupičku. Přilijeme trochu vody a vypracujeme vláčné těsto, uděláme šišku a z ní krájíme tenké plátky, které ještě trochu rozválíme.
    Pečeme na sucho na plotýnce a když jsou placky upečené, hned pomažeme trochou másla.

Komentáře k receptu Hovězí roštěná na sušených rajčatech a chilli

Tématické fráze: roštěná na sušených houbách hovězí na sušených rajčatech hovězi roštěna mail informaticasa.com.br loc:cz mail atuacaoproducoes.com.br loc:cz hovězí a sušená rajčata mail gramarcal.com.br loc:cz sušená rajčata recept mail topservicetur.com loc:cz mail topservicetur.com.br loc:cz mail alban.com.br loc:cz mail construtoraharmonia.com.br loc:cz mail barbella.com.br loc:cz rostena se sušenými rajčaty mail veterinariabompastor.com.br loc:cz mail kipling.com.br loc:cz mail praiadocamacho.com.br loc:cz mail gbnconstrucoes.com.br loc:cz hovězí na sušených rajčat mail izobrasil.com.br loc:cz