Mexická pánev

Drůbeží maso Doba přípravy: 30-45 min. 6 názorů

Drůbeží maso Doba přípravy: 30-45 min. 6 názorů

Suroviny 4 porce

kuřecí prsa
česnek
fazole (1-2 plechovky)
cibule
čerstvá paprika
rajčata
kukuřice
chilli paprička nebo chilli omáčka
nějaká uzenina
(já dala domácí špek,může být klobáska nebo i bez toho to jde)

Postup přípravy receptu

  1. Na oleji osmažíme na kousky nakrájenou cibulku s uzeninou a česnek, přidáme okořeněné maso (každý podle chuti, já dala argentinské koření, sůl, pepř nebo třeba grilovací) a osmahneme.

  2. Poté přidáme nakrájenou papriku a rajčata, ještě osmahneme, přidáme kukuřici a nakonec fazole, většinou stačí plechovka, záleží kolik máte masa a jaký máte rádi poměr.

  3. Zalijeme troškou vody a dusíme (já nechávám i trošku vody z plechovky). Stačí to posypat grilovacím, posolit, popepřit, má-li někdo rád, může přidat půl kostky masoxu nebo trošku sojové omáčky, ale není to podmínkou. Já přidávám půl chili papričky, bohatě to stačí a trochu kečupu.

  4. Necháme vypařit vodu a je to hotové, až to samo zhoustne. Podáváme s chlebem, my si k tomu dali domácí chlebík se sušenými rajčaty.

Komentáře k receptu Mexická pánev

Tématické fráze: mexická pánev mexická pánev recept mexická kuřecí pánev mexická směs kureci mexicka panev mexická pánev z vepřového masa mexická vepřová pánev recept mexická pánev vepřové maso na pánev mexické recepty recept na mexickou panev mexická pánev s kurecím masem mexická pánev z vepřového recepty mexicka panev mexické na panvi mexická kuřecí směs mexická pánev s houbami mexická pánev kuřecí mexická zeleninová pánev domaci mexicka omacka