Bábovka se zakysanou smetanou 2

Suroviny

4 vejce
1 hrnek krystalového cukru
1 vanilkový cukr
2 hrnky polohrubé mouky
1 prášek do pečiva
200 g zakysané smetany
0,5 hrnku oleje
0,5 hrnku mléka
2 lžíce kakaa

Postup přípravy receptu

  1. Celá vejce s cukrem ušleháme do husté světlé pěny. Během dalšího šlehání pomalým pramínkem přiléváme olej a zašleháme, potom zašleháme po částech smetanu. Vmícháme mouku smíchanou s práškem do pečiva, mléko a krátce prošleháme.

  2. Polovinu až třičtvrtě těsta nalejeme do vymazané a moukou nebo kokosem vysypané formy.Do zbytku těsta zamícháme kakao a nalijeme na světlé těsto.

  3. Vložíme do trouby vyhřáté na 180°C a upečeme ( cca 40-45 minut, zkoušíme špejlí ).

Komentáře k receptu Bábovka se zakysanou smetanou 2

  • aknel1 aknel1

    Je fakt moc dobrá - konečně se mi nějaká bábovka povedla..

    Odpovědět

Tématické fráze: bábovka se zakysanou smetanou babovka ze zakysane smetany kokosová bábovka se zakysanou smetanou výborná bábovka ze zakysané smetany recepty ze zakysané smetany výborná bábovka se zakysanou smetanou recety na babovku bábovka se zakysané smetany mramorová bábovka se zakysanou smetanou zakysana babovka recepty na zakysanou babovku bábovka se zakysanou smetanou 2 vejce bábovka se zakysanou smetanou a kokosem bábovka se zakysanou smetanou bez vajec bábovka ze zakysané smetany s kokosem kokosová bábovka z zakysané smetany babovku se zakysanou smetanou zakysaná smetana recepty babovka ze zakysane smetany top recepty babovka se zakysanou smetanu