Brambory Bataille

Postup přípravy receptu

 1. Menší syrové brambory nakrájíme na čtvrtky a smažíme v rozpáleném oleji.

Komentáře k receptu Brambory Bataille

 • Verush.ka Verush.ka(neregistrovaná)

  Dámy soucítím s vaší soutěží. Přesto chci poděkovat za tento recept, protože jsem tyto brambory chtěla udělat a nevěděla jsem, jestli se musí předem vařit. :yes:

  Odpovědět

 • Anna Kocikova Anna Kocikova

 • Vendulinka Vendulinka

  Holky proč to tak řešíte, se zasměju a beru to s humorem, anebo zaťukám na čelo a prohlížím dál, ne? :-D:-D

  Odpovědět

 • Brambora Brambora(neregistrovaná)

  Tak to je top:-D:-D:-D Nechte ji bejt, bylo to nejlepší jídlo, co jsem kdy uvařil, sice mi to trvalo skoro 3 hod., pže recept je poněkud složitější;-);-);-) :-D:-D:-D

  Odpovědět

 • rebeka rebeka

  dala bych to do kategorie"pro začátečníky";-):yes:

  Odpovědět

 • gabi.gabi gabi.gabi

  Potřebovala bych ještě recept na chleba s máslem šlo by to??děkuji:no:

  Odpovědět

 • Marta Marta

  no to snad né;-(;-(;-(:-((:-((:-((
  Lenko, trochu férovosti:-!:-!

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka (moderátorka)

  Svetluška, verím Ti, len mi je ľúto tých férových súťažiacich. A preto niekedy ešte vzkypím.

  Odpovědět

 • Svetlana Svetlana

  Magdalenko, já vím úplně přesně o co se jedná...ale víš, osobně nemám vůbec ráda konflikty a nějaké hádky...tak jsem po vyhlášení soutěže "cvakla podpatkama", vařím, peču, smažím, ale dám to sem až po skončení tohoto vyšilování...nemám čas tady sedět od rána do večera, ale jsem tu často a dlouho a stejně nestíhám to množství receptů projet, nedejbože se zapojit do diskuze...(ne že by mně to nebavilo:-))...tak si prostě řeknu - i takoví jsme lidi a tím to hasne - vždyť každý si svojim konáním dělá vizitku o sobě, no a jestli jim na sobě nezáleží, tak tam je každá rada drahá...hezký den:-)

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka (moderátorka)

  Svetlanka, ja Ti rozumiem. Iba si pozri Lenkine recepty, jej fotky, komentáre na jej recepty. Tu nie je reč iba o jednom recepte. Myslím, že niekto by sa už mohol zamyslieť, čo mu tí druhí taktne, alebo už vôbec nie taktne, asi chcú povedať. Ty nevidíš tú neférovosť? Alebo?

  Odpovědět

 • Svetlana Svetlana

  ...magdalenko, kĺííídek;-)...ty si se nějak rozjela...víš já nechci dělat obhájce v žádném případě, ale vzpomínám si, jak jsem vložila recept "zelené brambory" - uvařené brambory nasypané do bylinek osmahlých na oleji - a spusila se na mně taková lavina, až mi to bylo líto...a to bylo dávno před soutěží...možná je Lenka kuchař začátečník, nic moc nevaří, ale chce se zúčastnit...chce to trochu nadhled:-):-)...vždyť se o nic nejedná...;-)

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka (moderátorka)

  A Bazalka dnes nerobí obhajcu?

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka (moderátorka)

  A súťažiaci tohto typu si sem vycapia aj fotku, možno aj meno a bydlisko je autentické...
  A niektorí ľudia majú fakt hrošiu kožu.

  Odpovědět

 • Merylas Merylas (moderátorka)

  Sodovko, holt jsou soutěžící kteří to udělají a pak ti, kteří by to neudělali za nic na světě a zachovají si svou tvář, nebo jak to napsat.

  Odpovědět

 • Merylas Merylas (moderátorka)

  Iljušo, taky si velmi vážím uživatelů, kteří soutěží tak nějak s citem a nemají na starosti hlavně počet svých bodů za každou cenu, ale hlavně jim jde o Toprecepty jako celek. A by si zachovaly určitou úroveň receptů a fotek, aby se nevkládaly stejné recepty a aby to byly recepty kvalitní.Je tady v této době soutěže velmi dobře poznat, kdo jen hrabe body za každou cenu a kdo prostě nějakou tu pomyslnou hranici nepřestoupí, lelikož by jim bylo stydno.

  Odpovědět

Předchozí 1 2 3

Tématické fráze: kdy a jak sázet brambory topinkovač recepty kdy sázet brambory brambory lenka recepty topinkovac který měsíc sázet brambory kornflikty recept foto brambory brambory recepty foto ve kterém měsíci sázet brambory brambora kdy brambory foto jak sázet let.brambory a kdy jak sázet brambory brambory ako příloha tb recepty brambory soutěž jak sazet brambory bataty jaký recept udělat z brambory bataty recept na divoku kacku