Rybí filé se zeleninou

Ryby Doba přípravy: 80 min 2 názory

Ryby Doba přípravy: 80 min 2 názory

Suroviny 6 porcí

6 porcí rybího filé Maggi-rybí filety
1 šlehačka
8 brambor
1 pórek
1 malá brokolice
grilovací koření
20 dkg eidamu
2 lžičky parmazánu

Postup přípravy receptu

  1. Brambory uvaříme ve slupce, necháme vychladit (nejlépe den předem), brokolici spaříme a rozebereme na růžičky, pórek nakrájíme na kolečka.

  2. Porce ryby posypeme grilovacím kořením a 20 minut necháme odležet. Maggi-rybí filety smícháme se šlehačkou a necháme 20 minut odležet. Sýr nastrouháme nahrubo.

  3. Ve vysoké pánvi opečeme na kolečka nakrájené brambory do zlatova, na ně položíme porce ryby, posypeme zeleninou a zalijeme směsí Maggi-šlehačka a dáme zapéci na 25 minut do trouby.

  4. Vypneme troubu, pánev vyndáme a každou porci ryby posypeme sýry, vrátíme na 5 minut zpět do trouby, aby se sýr pěkně rozpustil.

Poznámka od kuchařky

Výborná příloha je rajčatový salát.

Komentáře k receptu Rybí filé se zeleninou

Tématické fráze: filé se zeleninou ryba se zeleninou ryba na másle se zeleninou recepty ryba se zeleninou ryby se zeleninou recept rybí filé filé se zeleninou v alobalu ryby filé recepty rybi file rybí filé recept file na zelenine rybi filety se zeleninou recept na rybu se zeleninou rybí filé recepty ryby filé filé na másle se zeleninou recepty z rybího file recepty na ryby se zeleninou recept filé se zeleninou filé na porku