Pro nejmenší - Zeleninová polévka s rybou z jednoho hrnce

Suroviny

mrkev
petržel
celer
3 střední brambory
4 plné lžíce mražené kukuřice
100g těstovin malého tvaru
100 g ryby
(v receptu použit pangas dolnooký)
voda
1 stroužek česneku

Postup přípravy receptu

 1. Do papiňáku si dáme zeleninu, kterou jsme si předem nakrájeli nadrobno nebo nasekali v robotu, přidáme brambory na kostičky, kukuřici, celý stroužek česneku, těstoviny a plátek ryby (nemusíme krájet).

 2. Zalijeme vodou, aby byla zelenina potopená. Vaříme v papiňáku, dokud zelenina nezměkne (cca 15-20 minut), ryba se mezitím také udělá.

 3. Když je hotovo, rybu a česnek rozmačkáme vidličkou popř. zeleninu ještě podle potřeby trochu rozmixujeme a podáváme.

Komentáře k receptu Pro nejmenší - Zeleninová polévka s rybou z jednoho hrnce

 • Lendiiik Lendiiik(autor receptu)

  ..:-/no dvacet minut jsem to nechala syčet a z toho asi polovinu už byl vyplej sporák a dodělávalo se (takže se to tolik nevařilo). Je pravda, že to bylo malinko rozvařenější, ale už jsem alespoň nemusela dělat pyré na menší kousky.

  Odpovědět

 • Marta Marta

  20 minut by bylo celkem dost i na zeleninu v obyčejném hrnci, natož v papiňáku:-O, vždyť pak nic hodnotného v té zelenině nezůstane. Jinak recept je fajn:yes:

  Odpovědět

 • Paprika Paprika

  :-O rybu 20 minut v papiňáku ? Vím, že je to pro nejmenší, ale stejně se mi to zdá až moc.

  Odpovědět

Tématické fráze: zeleninová polévka ryby polévka zeleninova polevka recept nejmenší tlakový hrnec polévka recepty pro nejmenší nejmenši ryba pangas dolnooký recepty ryby polevka těstoviny v papiňáku dušená zelenina v parním hrnci rybý polevky ryba pro deti děti a ryby zeleninova polevka pro deti recepty z ryb pro nejmenší recept ryby polevka polévka z ryby zeleninove polevky ryby v pomalém hrnci