Anglické čajové řezy

pariska Kuchařka: pariska

Moučníky , Řezy 0 názorů

Recept si neoblíbil žádný kuchař
Přidat další fotografii

Suroviny

Těsto:
250 g másla jemně utřeme a postupně přidáme
175 g cukru
1 vanilkový cukr
5 vajec
2 lžíce rumu
smícháme:
250 g hladké mouky
1 lžičku prášku do pečiva (prosijeme a po lžících přidáme k první části těsta; těsto natřeme na vymazaný a vysypaný plech)
Povrch řezů:
100 g sekaných mandlí
4 lžíce kandysu rozdělíme na těsto
(plech vložíme do předehřáté trouby (175-200°,25 min.), ještě teplý koláč nakrájíme, vychladlé řezy uchováváme v dobře uzavřené krabici)
Recept si neoblíbil žádný kuchař

Postup přípravy receptu

  1. Těsto: 250 g másla jemně utřeme a postupně přidáme 175 g cukru, 1 vanilkový cukr, 5 vajec, 2 lžíce rumu; smícháme 250 g hladké mouky, 1 lžičku prášku do pečiva; prosejeme a po lžících přidáme k první části těsta; těsto natřeme na vymazaný a vysypaný plech.

  2. Povrch řezů: 100 g sekaných mandlí, 4 lžíce kandysu rozdělíme na těsto. Plech vložíme do předehřáté trouby (175-200°C na 25 minut), ještě teplý koláč nakrájíme, vychladlé řezy uchováváme v dobře uzavřené krabici.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 5 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Anglické čajové řezy

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: anglicke moučniky anglicky řez anglické cukroví čajový koláč australský čajový koláč recepty řezy anglický moučník čajová panenka anglicke cajove pecivo cajovy rez suché řezy anglicke reyz suché anglické cukroví anglický čajový koláč anglická kuchařka čajové recepty vánoční cukroví anglicke řezy vánoční anglické prčivo jablkové řezy anglické anglicky přidat

Zapomněl/a jsem heslo