Ledová zmrzlina s piškotami

Suroviny 4 porce

1 kg jahod
2 balíčky piškot
zakyslá smetana
cukr krystal
špetka soli
3 skleničky mléka
trochu kávy

Postup přípravy receptu

 1. Vezmeme si misku a do ní dáme všechny jahody. Potom do misky dáme nadrobené piškoty, smetanu, cukr, špetku soli, mléko a trochu kávy. Dáme do lednice na zhruba 2 až 3 hodinky.

Komentáře k receptu Ledová zmrzlina s piškotami

 • eva hubova eva hubova

 • Nadja Nadja

  :-((:-// odpovědi se už asi nedočkám tady, ani na SZ. Škoda.

  Odpovědět

 • Nadja Nadja

  :-(:-S:-S A zmrzlina se dělá z té vychlazené směsi? Nějak si to nedovedu představit s takovým množstvím piškotů a tekutin.
  :-?:-?:-? Když nemám zmrzlinovač, promíchala bych zmrzlinu ze zmrazených jahod s ostatními surovinami - myslíš, že by to bylo stejné? :-?

  Odpovědět

 • phamka phamka

  Lusko,také ti dávám bod.
  Přeji ti aby se ti tady na topkách líbilo :yes:

  Odpovědět

 • Bibinka Bibinka

  Lusko, já tě vítám v naší Topkové rodině jako dalšího nového člena a přeji ti, aby se ti tady s náma i s receptama líbilo;-)
  Ten recept si ještě jednou pročti;-)
  Recept by se hodil spíš na pohár, zmrzlina, když jsou tam piškoty:-?no třeba to jde a já ti dávám ten 1.bod jako vstupní:yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: jak se dělá ledová zmrzlna zmrzlina ze zakysle smetany perník s piškotami zakysla smetana moucniky pernik s piskotama zakyslá smetana bábovka ze zakyslé smetany ledové kucharky recept na polevu ze zakyslé smetana piškotová zmrzlina řezy se zakysle smetany jahody a zakyslá smetana koláč moučníky z piškotami jak udělat ledovou zmrzlinu řezy z piškotami jak udělat zmrzlinu ledovou bábovka s piškotami řezy s piškotami recept ze zakyslé smetany moucniky s piskotama recept