Ledový čaj / R-o-m-i-k

Suroviny

zelený čaj
citrónová tráva
meduňka
máta
třtinový cukr
citrón

Postup přípravy receptu

  1. V konvici spražím ne vroucí vodou zelený čaj, mátu, meduňku a citrónovou trávu. Po cca 3 minutách odstraním čaj a trávu, meduňku s mátou ponechám. Osladím, ocitronuji dle chuti a pořádně zchladím.

  2. V mražáku mám oddělené chladící destičky na cesty, kterými čaj poměrně rychle zchladím, ale nenaředím ;-) Zelený čaj s mátou a citrónem příjemně osvěží, meduňka sklidní v parnu organismus. Zelený čaj obměňujeme dle chuti, máme rádi různé černé/ bílé čaje eventuelně ovocné. Pokaždé zachovávám mátu, meduňku, citrónovou trávu a cukr. Mátu, meduňku a citrónovou trávu mám ve vyzkoušeném poměru nasekanou a nachystanou v mražáku, takže vše netrvá ani pár minutek.

Komentáře k receptu Ledový čaj / R-o-m-i-k

Tématické fráze: meduňka do mrazaku meduňka citronová medunka s matou citronová tráva recepty čaje čaj z meduňky recept recepty r ledovy caj z meduňky ledovy citronovy čaj recept zelený čaj s mátou medunka z mrazaku čaj z citronové trávy recept recept ledovy caj mata medunka ledový čaj medunka recept recept zelený čaj s mátou domácí ledový zelený caj s mátou jak se vaři bily čaj meduňka recept čaj recepty čaj s citronové trávy ledový čaj recepty