Rychlé snídaňové rohlíčky

Pro začátečníky Doba přípravy: 10min + pečení 30 názorů

Pro začátečníky Doba přípravy: 10min + pečení 30 názorů

Suroviny 12 kousků

1 rozválené chlazené lístkové těsto na pečícím papíru
1 rozválené chlazené křehké těsto na pečícím papíru (hotové, kupované)
1 rozšlehané vejce na potření
jako náplň čokoláda nebo skořicový cukr
marmeláda atd

Postup přípravy receptu

  1. Obě dvě hotová těsta rozmotáme a necháme cca 10 minut odpočívat. Křehké těsto sundáme z pečícího papíru a položíme na rozmotané lístkové těsto (protože křehké těsto je kulaté, tvar přizpůsobíme).

  2. Nakrájíme na 6 čtverců a ty následně na 12 trojúhelníků. Pomažeme rozšlehaným vajíčkem, naplníme náplní (u nás čokoládové pecky a skořicový cukr)a od přepony (nebo delší strany) smotáme do rohlíčků. Znovu potřeme vajíčkem a upečeme v troubě vyhřáté na 185°C.

Poznámka od kuchařky

Prosím, neberte jako recept v pravém slova smyslu, ale spíš jako inspiraci na rychlou a vynikající snídani nebo svačinu, když doma není ani kousek pečiva a Vy nebo Váš potomek chcete snídat :)) :))

Mě inspiroval Albert v kuchyni.

Komentáře k receptu Rychlé snídaňové rohlíčky

Předchozí 1 2

Tématické fráze: recept na rychle rohliky rohlicky od ladi hrusky rohlicky z listkoveho těsta rohlíčky ládi hrušky láda hruška rohlíčky z listového těsta snídanové pečivo laďa hruška rohlíčky snidanove recepty rohlíky z lístkového těsta skořicové rohlíčky z listového těsta rohlíčky od hrušky recepty ladi hrušky rohlíčky z listového těsta rychlé rohlíky recept rychlé snídaňové pečivo snídanové rohlíky recepty ládi hrušky listové rohliky lístkové rohlíčky chlazené křehké těsto rychlý recept na rohlíky rohlíčky láďa hruška