Mleté kuličky se dvěma druhy sýru pečené v troubě

Suroviny

500 g jemně mletého vepřového masa
100 g čedaru
100 g eidamu
50 ml smetany 12%
uzená mletá paprika
sůl
pepř
bylinky
olej na plech

Postup přípravy receptu

  1. Sýry nastrouháme na jemno. Maso smícháme se sýry, smetanou, oblíbenými bylinkami a kořením. Důkladně propracujeme a necháme nejméně hodinu odpočinout.

  2. Troubu vyhřejeme na 200 st. Plech s pečícím papírem potřeme olejem. Z připraveného masa utvoříme mokrýma rukama kuličky a ukládáme na připravený plech.

  3. Každou kuličku pokapeme lehce olejem a pečeme cca 30 minut (dle zkušeností s vaší troubou). Kuličky občas otočíme, aby se dozlatova opekly ze všech stran. Podáváme s různě upravenými brambory.

Komentáře k receptu Mleté kuličky se dvěma druhy sýru pečené v troubě

Tématické fráze: mleté maso se sýrem pečené v troubě pečené mleté kuličky kureci kulicky pecene v troube pečené sýrové kuličky koule z mletého masa pecene v troubě kuličky z mletého masa a syrem niva zdravé mleté kuličky karbanátky z mletého masa se sýrem pečené v troubě mleté koule pečené v troubě sýr pečený v troubě sýrové kuličky pečené v troubě mleté maso v troubě dieta masové kuličky pečené v troubě kuličky pečené v troubě kuličky z mletého vepřového masa zapečené v troubě kulicky pecene kulicky z mleteho veproveho karbanátky z mletého masa pečené v troubě sýrové kuličky pečene mleté kuličky na plech