Ředkvičková pomazánka se sýrem cottage a jarní cibulkou

Suroviny

3 kelímky cottage sýru (150 g)
200 g pomazánkového másla
1 avokádo (ne moc zralé)
svazek ředkviček
5 jarních cibulek
1 červená kapie
sůl
pepř

Postup přípravy receptu

  1. Do mísy dáme sýr cottage, pomazánkové máslo, k němu přidáme oloupané a na malé kostičky nakrájené avokádo, dále přidáme očištěné a též na malé kousky nakrájené ředkvičky, jarní cibulku, kterou jsme očistili a nakrájeli na kolečka, a nakonec přidáme kapii, kterou jsme zbavili semínek a nakrájeli na slabé proužky a poté na malinké kostičky.

  2. Celé promícháme, dochutíme solí a pepřem.

Poznámka od kuchařky

Pomazánka je výborná, vydatná a mažeme ji na chleba. Já zvolila celozrnný nebo i stačí klasický, jinak je na každém, jaké pečivo zvolí.

Komentáře k receptu Ředkvičková pomazánka se sýrem cottage a jarní cibulkou

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: ředkvičková pomazánka pomazánka z cottage ředkvičková pomazánka recept cottage s pomazánka s ředkvičkami cottage s pomazánka s ředkvičkami pomazánka se sýrem cottage redkvickova pomazanka s cottygem recepty se sýrem cottage pomazanka s jarni cibulkou pomazánka ředkvičková cottage pomazánky pomazánka z cottage sýru s řekvičkou recepty z cottage cottage pomazánka silvestovská ředkvičková pomazánka pomazánky z cottage ředkvičková pomazánka s cottage a z pomazánkového másla ředkvičkova pomazanka se sýrem cootage