Knedlíčky do polévky z králičích jater

Suroviny

cca 100 g králičích jater
1 vejce
sůl
pepř
majoránka
strouhanka

Postup přípravy receptu

 1. Králičí játra naškrábeme, přidáme vejce, sůl, pepř a strouhanku, kterou to vše trochu zahustíme.

 2. Vyválíme knedlíčky a zavaříme je v polévce.

Komentáře k receptu Knedlíčky do polévky z králičích jater

 • bara.it bara.it

  Knedlíčky jsem uvařila a přesto, že játra jako taková u nás doma nikdo moc nemusí, zmizely než bys řekl švec :yes:3:yes:

  Odpovědět

 • Hanka Hanka(neregistrovaná)

  Moje babička je dělala takto: 1 králičí játra, ledvinky z jednoho králíka, 1 silný párek, kousek špeku ..... to vše umlít a přidat česnek, pepř, 1 vejce, majoránku, sůl a zahustit strouhankou

  Odpovědět

 • Jajina Jajina

  Knedlíčky z králičích jater jsou moc dobré,občas dostanu chlazená králičí játra v Albertu, poměrně často se dají koupit mražená v Kauflandu.:yes:

  Odpovědět

 • bazalka bazalka

  Knedlíčky z králičích jater jsou perfektní. Škoda, že se jatýrka běžně v obchodě moc nekoupí. Přidávám ještě česnek, toho není nikdy dost.:yes::-)

  Odpovědět

 • magdalenka magdalenka (moderátorka)

  Knedlíčkam je jedno z akých sú jater, teda podľa mňa. Vždy rovnaký spôsob prípravy.

  Odpovědět

Tématické fráze: králičí játra králíci jatrove knedlicky játrové knedlíčky z králíka jak upravit králičí játra králičí játra recepty králičí polévka s játrovými knedlíčky králičí játra knedlíčky králičí polévka kachní jatrove knedlicky králičí játra-knedlíčky do polévky králičí játra recept játra z králíka játra do polévky králíčí játra do polévky knedlíčková polévka z králíka játrové knedlíčky králičí jatrové knedlíčky králík knedlíčky z králíka játrové králičí knedlíčky do polévky králičí játra polévka