Polévka z uzených žebírek

ivulinka Kuchařka: ivulinka

Polévky 10 názorů

Suroviny

uzená žebra
1 cibule
3 mrkve
1 větší petržel
sůl
zavářka
Recept si zatím oblíbilo 13 kuchařů

Postup přípravy receptu

  1. Uzená žebírka vložíme do papinového hrnce, přidáme mrkve, petržel a cibuli a zalijeme asi třemi litry studené vody, snad trošku osolíme. Já osolila až se polévka uvařila.

  2. Jakmile začne polévka v hrnci vřít, tak ji necháme vařit asi 30 minut a pak vypneme a necháme dojít. Budeme mít jistotu, že se maso bude krásně rozpadat.

  3. Polévku přecedíme, dáme vařit, zavaříme zavářku a mezitím si uvařenou zeleninu nakrájíme na kostičky, maso obereme a rovněž nakrájíme, vše necháme v hrnci prohřát, popřípadě dosolíme a můžeme podávat.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 140 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Polévka z uzených žebírek

Tématické fráze: zavařka do uzene polevky polévka z uzených žebírek zavářka do uzená polévka zavářky do uzené polévky uzená polévka uzená žebírka uzená polévka s těstovinou uzená žebírka polévka kroupy jako zavářka do polévky polevka ze zebirek uzena polevka s ryzi uzená žebírka recepisy recept na uzenou polevku uzená polévka z zebirek výborná uzená žebírka kroupy zavarka kroupy zavarka do polevky polévka z uzených žebírek a krup uzena polevka ze zebirek uzená polévka s těstovinami

Zapomněl/a jsem heslo