Nejrychlejší letní dortík

Suroviny

1 koupený piškotový korpus
1 tvaroh ve vaničce
3 lžíce Ramy
3 lžíce kysané smetany
cukr vanilkový
ostružiny
borůvky nebo sezonní ovoce

Postup přípravy receptu

 1. Vyšleháme krém z tvarohu, kysané smetany, Ramy a cukru. Namažeme jím piškotový korpus. Skočíme si na zahrádku natrhat kanadské borůvky, ostružiny popřípadě maliny, hodíme na krém a dáme do ledničky zatuhnout na 1 hodinu. Zaručuju, že bude chutnat dětem i manželům a dostanete do nich alespon kousek ovoce nenásilnou formou:-))))

Komentáře k receptu Nejrychlejší letní dortík

 • rimanka rimanka(autorka receptu)

  já si také častěji peču svůj korpus a lepší samozřejmě je o hodně. ale když chci rychlovku bez práce, volím koupený korpus, zase tak špatný není ... jen na můj vkus docela dost sladký, takže o to méně pak sladím ten tvaroh:-)

  Odpovědět

 • olca spickova olca spickova

  Rimanko dělám stejné rychlovky,ale korpusy si vždy peču svoje,JSOU MNOHEM LEPŠÍ!:-8 Ale bodík pro tebe letí protože to máš krásné!!!:-K:-)):yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: koupený korpus krém na koupený korpus krém z kysané smetany a tvarohu krém z tvarohu a kysané smetany dort z koupeneho korpusu korpus koupeny koupený piškotový korpus koupený korpus na dort krém tvaroh a kysaná smetana krém s kysané smetany a tvarohu dortík z kysané smetany nejrychlejší krém na dort co na koupeny korpus tvaroh na korpus ostružiny a kysaná smetana nejrychlejši kremeš krém tvaroh kysaná smetana nejrychlejší krém krém na piškotový korpus s z tvarohu tvarohový krém s ovocem