Ovocné tiramisu

Suroviny

2 balíčky dětských piškotů
káva
libovolné ovoce
4 žloutky
150 g cukru
3 pomazánkové másla
1 panák rumu
na posypání kakao

Postup přípravy receptu

 1. Na pekáč nebo menší plech nasypeme piškoty, zalijeme vychladlou instantní kávou tak, aby byly piškoty nacucané.

 2. Na piškoty naskládáme ovoce.

 3. V misce si ušleháme 4 žloutky, cukr a pomazánkové máslo, nakonec přidáme rum. Krém natřeme na ovoce a posypeme kakaem. Dáme přes nos vychladit.

Komentáře k receptu Ovocné tiramisu

 • Irrena Irrena

  Dělám podobně, jen požívám zakysanou smetanu, dám do mísy zamíchám piškoty, ovoce a ostatní suroviny, dám vychladit a je to mňamka:-pŽloutky nedávám;-)

  Odpovědět

 • Eliza Eliza

  Žloutky jsem nepoužila (obavy), pomazánkové máslo jsem trošku povolila zakysanou smetanou. Pomazánkové máslo na sladký krém jsem použila poprvé a nejspíš i naposledy. Moc nás to nenadchlo, příště zase s mascarpone...;-)

  Odpovědět

 • Jenny Jenny

  no,nevím s těmi žloutky bych byla opatrnější...;-)

  Odpovědět

Tématické fráze: tiramisu s ovocem ovocné tiramisu s mascarpone tiramisu recept tiramisu recept mascarpone s ovocem tiramisu z mascarpone s ovocem tiramisu z pomazánkového másla s ovocem ovocne tyramisu recept na tiramisu s ovocem tiramisu z ovocem tiramisu tiramisu z pomazánkového másla tiramisu na plech recept tiramisu recept s ovocem ovocné teramisu tiramisusu ovocné tiramisusu ovocné domácí tiramisu s ovocem dietní ovocné tiramisu tiramisu s ovocem recept ww.tiramisu z pomazankoveho masla