Těstoviny se sýrovou omáčkou s houbami

Bezmasá jídla Doba přípravy: 35 minut 3 názory

Bezmasá jídla Doba přípravy: 35 minut 3 názory

Suroviny 6 porcí

1,2 balíčku těstovin kolínek
20 dkg žampionů
2-3 Lučina
2 tavené sýry
máslo
nakládaná červená kapie
sůl
pepř
4 lžíce másla
1/2 kostky Masoxu
2 dcl vody
1 lžička olivového oleje

Postup přípravy receptu

  1. Uvaříme si těstoviny ve vodě dle návodu a pak během vaření si připravíme krémové pyré.

  2. Nakrájené zampionky si podusíme s kmínem a s pepřem na lžíci másla a odstavíme.

  3. Na zbylém kousků másla si prohřejeme půl lžičky kari koření, s půlkou masoxu a přidáme lučiny i jemně smetanové sýry, které rozpustíme neustálým mícháním do hladká a pak dolijeme dál ještě 2 dcl vody a pořád mícháme, až nám vznikne jemná krémová hmota a nakonec vmícháme do této krémové omáčky, předem udušené žampiony.

  4. Poté dáme na talíř uvařené těstoviny,zakaple olivovým olejem a polijeme připravenou krémovou omáčkou se žampiony. Ozdobíme červenou nakládanou kapii.

Komentáře k receptu Těstoviny se sýrovou omáčkou s houbami

Tématické fráze: knoči těstoviny se sýrovou omáčkou kuřecí maso se sýrovou omáčkou a houbami těstoviny s houbami recepty těstoviny s krémovou sýrovou omáčkou těstoviny v krémové omáčce kremova omačka s s těstovinami těstoviny s houbami krémová omáčka na těstoviny knoci a smetanova omáčka recept na knoči knoči ze žampionů omackou kremove těstoviny těstoviny se sýrovou omáčkou a rajčaty těstoviny s lososem a sýrovou omáčkou těstoviny s kremovou omačkou krémové těstoviny s houbami těstoviny soubamy a syrovou omackou knoči s houbamy syrova omacka s hribky