Dort beruška

Dorty Doba přípravy: dlouho 16 názorů

Dorty Doba přípravy: dlouho 16 názorů

Suroviny 12 porcí

Korpus:
marmeláda
broskve
jahody
3 šlehačky obarvené - červená a černá
6 ztužovačů šlehačky
oči hejbací
peprmintové bonbóny (oči)

Postup přípravy receptu

  1. Ještě jsem do korpusu přidala trochu fialové barvy (potravinářská barva). A střídala jsem po částech bílý těsto, kakaové a fialové.

  2. Po upečení necháme vystydnout a korpus rozřízneme, pomažeme marmeládou a různým ovocem. Já dala broskve a jahody. Přiklopíme vrchním korpusem a můžeme začít zdobit.

  3. Ušleháme si postupně jednu šlehačku a dva ztužovače, během šlehání pomalu přidáváme i barvu, já měla tekutou, až vznikne požadovaný odstín. Nechtěla jsem dávat moc té červené, tak je spíš růžová.

  4. A zdobíme cukrářskou špičkou a sáčkem. Na oči jsem použila hejbací oči, na tvář peprmintové bonbóny a na pusu chlupatý drát z galanterie. Tak postupujeme i u ostatních šlehaček. Dáme do lednice vychladit.

Poznámka od kuchařky

http://www.toprecepty.cz/recept/8591-mramorovy-kor...

Zítra dort nesu se synem do školky, aby si děti daly do nosu. Nechceme to jíst my, abychom nebyli tlustý.

Potřebovala jsem upíct zase nějaký nový dort, tak ať ho radějí sní někdo jiný.

Komentáře k receptu Dort beruška

Předchozí 1 2

Tématické fráze: dort beruška dětský dort beruška dort beruška fotky dort beruška 3d dorty pro děti beruška dort beruška recept dětské dorty beruška dort pro děti beruška dort ve tvaru berušky dorty dětské beruška beruška dort dorty beruška beruska dort z kremu beruškový dort 3d dort beruška recept na dort pro děti beruška jak upéct dort berušku dorty dětské - beruška jak upíct dort dort s berušky