Postup přípravy
Krok 1: Upečeme korpus, rozřízneme, pomažeme šlehačkou ušlehanou se ztužovačem a nakrájíme meruňky nebo broskve. Přiložíme vrchní část korpusu a začneme zdobit cukrářským sáčkem. Barevně může být jak kdo chce. Je to pro inspiraci.
Zveřejněno 14. 5. 2011
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Dort brouček
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/8omW
Moje poznámka
Dort brouček
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/8omW
Nejnovější recepty
Jahodová BeBe střecha s mascarpone
Přidáno před 54 minutami
Rakouský tvarohový dort
Přidáno před 1 hodinou
Řecké rajčatovo-cuketové placičky s fetou a bylinkami
Přidáno před 9 hodinami
Jednoduché ovocné nanuky
Přidáno před 11 hodinami
Pečené chuťovky s párky a sýrem
Přidáno před 14 hodinami
Paella s kuřecím masem a mořskými plody
Přidáno před 16 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Pomerančový cheesecake
Jitulisek před 5 minutami
Nudličky z vepřové kýty na houbách, s pečenou dýní
Fijajda před 41 minutami
Pita chleby
Lenak před 11 hodinami
Segedínský guláš
nikol123.cczz před 13 hodinami
Třešňový koláč z tvarohového těsta
Alamatej před 13 hodinami
Těstovinový salát
Sydner před 16 hodinami
Rychlá bábovka šlehačková
brtna před 18 hodinami
Kuře na paprice
niccron4 před 21 hodinami
Pivovarská pochoutka
JanaPav před 23 hodinami
Lečo
moravectomasek 26. 6. 2026 07:55
Tématické fráze:
dort broucci,
recepty.cz,
dorty recepty,
recepty na dorty,
dort s broučkem,
dorty broučci,
dort k prvním narozeninám,
dort auto brouk,
dort s broučky,
dorty pro muže,
dort auto broucek,
dobré oči brouček,
broučci na dortu,
dort ve tvaru brouka,
jak udělat broučka z marcipánu,
dorty,
dorty s broucky,
auto brouček,
dorty auto brouk,
broučci z marcipánu
Suroviny:
korpus,
šlehačka,
ztužovač,
meruňky,
potravinářské barvivo,
Komentáře (18)
to musela být dobrota,pane jo
Do krému dávám barvivo až když mám krém hotový.
mischelinka: očička jsou z papírnictví, ty se nepapají, ale pro děti ideální.
Jani: už jsem to opravila, ano hejbací, byl to překlep.
Jinak moc všem děkuji. Dlouho jsem nic nepekla, tak jsem se vyřádila.
jaké používáš špičky na zdobení, že jsou tak hezky ostré ty kontury? a klasiku šlehačku se ztužovačem, jen obarvené potravinový barvivem? asi barevný prášek do šlehačky a ušlehat společně, že? díky
Bibi, zkoušela jsem i z marcipánu a nejde mi to. A tím krémem, nebo šlehačkou mi jde vše líp. A příjde mi to i hezčí. Je pravda, že z marcipánu jde vše, a krémem nejde vše. Ale zatím se mi to daří, tak mám radost.