Suroviny
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 3 070 kJ / 734 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 115,64 g |
| Tuky | 24,03 g |
| Vláknina | 5,40 g |
| Cholesterol | 459 mg |
| Sodík | 369 mg |
| Sůl | 0,71 g |
| Sacharidy | 12,25 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 20. 6. 2011
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Masové "ďábelské" muffínky
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/LA5w
Moje poznámka
Masové "ďábelské" muffínky
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/LA5w
Nejnovější recepty
Šunková pěna z mozzarelly
Přidáno před 1 hodinou
Cuketová buchta s kakaem
Přidáno před 1 hodinou
Holandské kuřecí paličky
Přidáno před 3 hodinami
Ferrero dezert do skleničky
Přidáno před 4 hodinami
Zapečené filé s cuketou a bramborem
Přidáno před 5 hodinami
Odpalované knedlíky s jahodami
Přidáno před 21 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Kuře na paprice
niccron4 před 37 minutami
Pivovarská pochoutka
JanaPav před 3 hodinami
Lečo
moravectomasek před 3 hodinami
Zamotané koláče
AnnyWally před 4 hodinami
Zapékané brambory s uzeninou
Hanafialova před 13 hodinami
Smažená cuketa se šunkou a sýrem
Sahula před 16 hodinami
Bábovka
lightblueyeshadowww před 18 hodinami
Muffiny s borůvkami
lightblueyeshadowww před 18 hodinami
Perník na plech
lightblueyeshadowww před 18 hodinami
Skořicové sušenky - šneky
lightblueyeshadowww před 18 hodinami
Tématické fráze:
masova smes ve formickach,
dabelska masova smes,
ďábelský,
masový pálivec,
dabelske karbanatky,
dabelske karbanatky,
karbenátky masové,
recepty- masové karbenátky,
masové koule v ďábelské omáčce,
masova dabelska smes,
slané masové muffiny,
babicovy dobroty dábelské tousty,
dabelská masová smes na topinky,
dábelské tousty recepty,
masová bábovička,
masová haše,
nápady na masové směsi,
recept na masove dabelske tousty,
ďábelská masová topinka,
ďábelská masová haše
Suroviny:
maso,
paštika ďábelské tousty,
cibule,
paprika čerstvá červená,
vejce,
strouhanka,
libeček,
kmín drcený
Komentáře (20)
Elizo-určitě to půjde i v zapékacích miskách a budeš to mít i větší
1974andrea-Andrejko-dětem opravdu bez toho"ďáblíka"myslela jsem si že se to v té masové směsi ztratí,naopak-rozleželo se to
Bibinko-plánovala jsem kaši,ale Luba si dal jen hláv.salát a rajčata,4 kousky jsem mu odložila na dnešní minisvačinu s chlebem.Ale zyblo mi ještě trošku umíchané směsi,tak jsem naplnila půlky paprik a společně s muffkama upekla na šťávě a to dnes bude s tou brambrkaší
Kadlíku-není to tak vysušené,jak se mi někdy u klasik karbošů podaří