Rohlíčky s překvapením

Suroviny

220 ml mléka
1,5 lžičky soli
12 g rozpuštěného másla
1 lžíce medu
380 g hladké mouky
1 lžička sušeného droždí
hrubá sůl na posypání
vejce na potření
10 párků
10 plátků tvrdého sýru

Postup přípravy receptu

 1. Program těsto. Rozdělit na 10 kousků, vyválet placku, položit tvrdý sýr a párek a zamotat rohlík. Na plechu nechat ještě 20 minut kynout, potřít vejcem, posypat hrubou solí. Péct cca 20 minut při 200°C.

Poznámka od kuchařky

www.kedlubna.tym.cz

Komentáře k receptu Rohlíčky s překvapením

 • cathleen cathleen(moderátorka)

  ambrozinka: nevím, kdy sem autorka receptu nakoukne (velice dlouho už tu nebyla), snad nebude vadit, že je rada ode mne :-) Dělávám doma něco podobného a ten jeden či dva kousky, které zůstaly do druhého dne, opravdu dáváme do lednice. Obzvlášť v létě je to nutné ;-)

  Odpovědět

 • ambrozinka ambrozinka

  Dobrý den, mám takový asi amatérský dotaz.. Když ty rohlíky nesníme hned a chci nechat na druhý den... mám je dát do lednice, když je v nich párek?? Nebo myslíte, že se nebudou kazit.. ? Děkuji.

  Odpovědět

 • Besinka35 Besinka35

 • lemeL lemeL

  Dovolila jsem si přidat do těsta lněný a sezamový semínka :yes: Nemáme rádi rohlíky posypaný solí, takže jsem je ani nesypala. Teď čekám, až se dopečou. Bodík dávám a přidávám foto ;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

 • katejane katejane

  Musím říct, že rohlíčky jsou velice výborné:-8, akorát jsem měla problém těsto rozdělené na 10kousků, rozválet ,tak aby se tam vešly celé párky:-//Takže se mi povedlo jich udělat jenom5;-(Ale i přesto:yes::yes::yes::yes::yes::yes::yes:

  Odpovědět

Tématické fráze: plněné domácí rohlíky jak zamotat rohlíky jak zamotat rohlík top repty párek v rohlíku strojek prekvapeni.cz repty domácí rohlíky s párkem domácí rohlíky s párkem rohlíčky s párkem domaci rohliky s parkem kokosové plněné rohlíčky domácí plněné rohlíčky domácí rohlíčky pečené rohlíčky s párkem domácí rohlíčky prostřeno kynute testo s parkem rohlíčky z domácí pekárny pekárna panasonic recepty domácí pekárna recepty buchtičky