Žebírka na bylinkách se zeleninovou směsí WOK
Suroviny pro 4
4
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 7 630 kJ / 1 824 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 10,60 g |
| Tuky | 172,53 g |
| Vláknina | 18,49 g |
| Cholesterol | 112 mg |
| Sodík | 1,10 g |
| Sůl | 2,70 g |
| Sacharidy | 50,21 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 21. 5. 2012
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Žebírka na bylinkách se zeleninovou směsí WOK
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/0EYv
Moje poznámka
Žebírka na bylinkách se zeleninovou směsí WOK
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/0EYv
Nejnovější recepty
Panna cotta s jahodovým pyré
Přidáno před 2 hodinami
Bakoňská krkovička
Přidáno před 4 hodinami
Zapečené plněné cukety
Přidáno před 5 hodinami
Slaný sýrovo-šunkový koláč
Přidáno před 5 hodinami
"Marry me" tortellini
Přidáno před 5 hodinami
Palačinková pizza s ovocem
Přidáno před 6 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Rebarborový koláč
Potocky před 30 minutami
Krkovička z trouby
pipopapo před 1 hodinou
Makové rohlíčky
MirdaS688 před 1 hodinou
Škvarkové pagáče
Tamyna před 1 hodinou
Tvarohové muffiny
kyskamaryska před 2 hodinami
Retro kaťák
trdlo před 2 hodinami
Zapečené těstoviny "Všehochuťky"
malikjozin před 2 hodinami
Vepřová plec na žampionech a smetaně
Jiri1977 před 3 hodinami
Kotlety na smetaně
Sima1996 před 3 hodinami
Klasické křupavé domácí rohlíky
mneveril před 3 hodinami
Tématické fráze:
příloha k žebírkům,
zeleninova smes wok,
peceny zebirka na bylinkach,
skopová žebírka,
jaká příloha se hodi žebírkům,
skopova panenka,
skopová panenka s rýží,
vepřová žebírka na bylinkách,
pečená skopová žebírka,
servírování žebírek,
kanci zebirka na bylinkach,
recept zeleninová směs wok,
smes wok recept,
jak servirovat vepřova žebirka,
wok zeleninová směs
Suroviny:
olej olivový,
máslo,
mouka hladká,
nať petrželová,
sůl,
pepř,
rozmarýn,
koření oregáno,
zelenina,
olej olivový,
česnek,
cibule,
slanina,
kmín mletý,
Komentáře (1)
K receptu jen, že je škoda, že není fotka, s tou zečleninkou by to bylo hezky barevný, snad to někdo uvaří a recept nebude tak opuštěný-jinak se mi líbí a dávám ti 1.boda