Vepřové česnekové kotletky

Suroviny

6 kotlet
2 stroužky česneku
1 větší cibule
2 lžíce plnotučné hořčice
olej
sójová omáčka
worcester
hladká mouka na zahuštění ( anebo instantní jíška )
1/2 lžičky vegety
sůl
pepř
plátek másla

Postup přípravy receptu

  1. Kotletky naklepeme, okraje nařízneme, jednu stranu mírně osolíme, opepříme a druhou potřeme česnekem utřeným se solí. Zprudka opečeme na pánvi na oleji (nejdříve posolenou a popepřenou stranu, aby se česnek tolik nepřipaloval), vyjmeme a do pánve dáme osmahnout kostičky cibule.

  2. Vrátíme zpět maso, přidáme plnotučnou hořčici a zakápneme sójovou omáčkou a worcesterem. Vsypeme půl lžičky vegety, zalijeme vodou a trochu podusíme.

  3. Zavaříme moukou rozmíchanou ve vodě, anebo instantní jíškou. Stačí trochu, aby z toho nebyla omáčka. Přidáme plátek másla na zjemnění.

Komentáře k receptu Vepřové česnekové kotletky

Tématické fráze: vepřová kotleta vepřova kotleta recept vepřová kotleta recepty vepřové kotlety recept veprove kotlety recepty z vepřové kotlety veprove kotlety recepty přírodní vepřová kotleta recept z vepřové kotlety vepřová kotlety recept veprove kotletky recept z vepřových kotlet recept na veprove kotlety recepty vepřova kotleta recept vepřová kotleta recepty z veprovych kotlet vepřova kotleta na houbách - video veprovy kotlet recepty z vepřové kotlety přírodní recepty vepřový kotlet