Kuřecí prsa pečená se zeleninou

Drůbeží maso Doba přípravy: 2 hodiny 2 názory

Drůbeží maso Doba přípravy: 2 hodiny 2 názory

Suroviny 5 porcí

3 větší kuřecí prsa
4 ks jarní cibulky
4 větší rajčata
1 salátová okurka
1 pórek
1/2 ledového salátu
4 papriky
250 g čerstvých žampiónů
1 větší cibule
7 stroužků česneku
máslo na vaření
sojová omáčka
koření na grilovanou zeleninu
koření na pečené kuře
pažitka
sůl

Postup přípravy receptu

  1. Zeleninu, žampióny, česnek a pažitku nakrájíme na větší kousky, vše smícháme dohromady s kořením na grilovanou zeleninu a solí, dáme do většího pekáčku. Na kuřecí maso nasypeme koření na pečené kuře, sůl a pokládáme na zeleninu. Na maso dáme máslo.

  2. Asi po hodině pečení přidáme lžíci sojové omáčky. Pečeme v troubě na 170' asi 90 minut, občas pekáč vyndáme a vše promícháme. Pečeme nepřiklopené.

Poznámka od kuchařky

Jelikož jsem si pořídila zlomené žebro, tak tento recept by se také mohl jmenovat ,,Dnes vaří chlap" a musím uznat, že to bylo výborné :).

Komentáře k receptu Kuřecí prsa pečená se zeleninou

Tématické fráze: pečená kuřecí prsa se zeleninou kureci prsa se zeleninou kuřecí maso pečené v troubě kureci prsa pecena v troube kuřecí prsa pečená se zeleninou kureci prsa na zelenine kuřecí prsa pečený pecene kuřecí prsa recept na kuřecí prsa se zeleninou pecene kureci prsa na zelenine kureci prsa se zeleninou v troube kuřecí prsa s grilovanou zeleninou kuřecí prsa v troube pecena prsa se zeleninou kureci prso se zeleninou pecene kure s grilovanou zeleninou pečený kuřecí prsa pečená kuřecí prsa na zelenině pečené kuřecí prsa se zeleninou recept pecene kureci prsa na zelenine