Ražniči na plechu vše v jednom

Vepřové maso Doba přípravy: 2 hodiny 3 názory

Vepřové maso Doba přípravy: 2 hodiny 3 názory

Suroviny 4 porce

500 g plece
300 g kuřecích prsou
Marináda:
sojová omáčka
šťáva z jednoho citrónu
plná polévková lžíce medu
2 lžíce oleje
trochu sweett chilli omáčky
2 cibule
1 červená a 1 bílá paprika
2 nožky klobásy
2 tenké vídeňské párky
20 dkg anglické slaniny
1 menší cuketa
10 stroužků česneku

Postup přípravy receptu

  1. Oboje maso nakrájíme na kousky velikosti sousta, nasolíme, opepříme. Ingredience na marinádu smícháme, rozšleháme a vložíme maso. Marinujeme 24 hod.

  2. Klobásu nakrájíme na kolečka. Tenké párky na špalíčky a konce nařízneme do kříže, aby se při pečení krásně rozevřely. Cibuli nakrájíme na silnější měsíčky, papriky na čtverečky, stejně, stejně tak cuketu a anglickou slaninu. Česnek oloupeme a necháme stroužky vcelku.

  3. Vše smícháme dohromady spolu s masem, posolíme a zastříkneme sojovou omáčkou. Dáme péct do remosky. Občas promícháme. Zastříkneme trochu vodou, aby se udělal výborný sosik.

  4. Podávala jsem s americkými bramborami na způsob 2x smažených hranolků, domácí tatarkou a k tomu přílohová cuketa.

Komentáře k receptu Ražniči na plechu vše v jednom

Tématické fráze: ražničí na plechu raznici na plech kuřecí ražničí na plechu příprava ražniči kuřecí ražniči na plech ražničí recepty na plech domácí kuřecí ražničí kuřecí ražniči ražničí na na plechu recept na ražničí na plech domaci ražničí ražniči z jednoho hrnce ražniči na medu ražniči příprava cuketové ražniči recept ražniči na plechu vše na jednom plechu ražniči z jednoho plechu vse z jednoho plechu marináda na ražniči