Ořechové tyčinky plněné krémem

Cukroví PečenéPlněné Doba přípravy: 1 den i s proležením, pečením a zdobením 0 názorů

Cukroví PečenéPlněné Doba přípravy: 1 den i s proležením, pečením a zdobením 0 názorů

Suroviny

Těsto:
280 g másla
400 g hladké mouky
180 g moučkového cukru
100 g mletých vlašských ořechů
2 ks žloutků
Krém:
200 g másla
130 g moučkového cukru
1 ks vanilkového cukru
Dozdobení:
čokoládové Kaštany nebo čokoládová poleva

Postup přípravy receptu

  1. Z másla, ořechů, mouky, cukru, tuku a žloutků uděláme hladké těsto, které necháme do druhého dne v chladu odpočinout. Na strojku s tvořítkem děláme tyčinky, dlouhé asi jako malé zápalky nebo domino, které dáváme na plech s pečícím papírem. Pečeme v předehřáté troubě dorůžova.

  2. Hotové tyčinky plníme máslovým krémem nebo vařenou krémovou náplní (recept uveden).

  3. Máslový krém : změklé máslo utřeme s cukry do světlé, hladké pěny. Dáme do cukrářského sáčku a můžeme plnit. Naplněné tyčinky dáme vychladit.

  4. Připravíme si polevu z Kaštanů nebo čokolády na vaření. Ořechové tyčinky naskládáme vedle sebe a rozehřátou čokoládou je vidličkou (lžičkou) postříkáme, necháme ztuhnout a uklidíme do chladu.

Komentáře k receptu Ořechové tyčinky plněné krémem

K receptu nejsou žádné komentáře.

Tématické fráze: plněné ořechy krémem ořechy plněné krémem vanilkove bananky z orechovym kremem ořechové tyčinky ze strojku oříškové tyčinky s krémem ořechové tyčinka s krémem a čokoládou s babicou čokoládové tyčinky plněné kremem pařížské ořechové tyčinkyžloutkový krém www ořechy plněné kaštany napln do ořechovych tycinek ořechové plněné trubičky pecene tycinky plnene kremem tyčinky s krémem ořechové tyčinky se smetanovou náplní plnene.orechy kremem ořechy plněné smetanova napln s kastany nápoň do ořechových tyčinek orechove tycinky do strojku plněné tyčinky ořechy plněné krémem z kaštanů