Rychlý špíz

Minutky Doba přípravy: 40 4 názory

Minutky Doba přípravy: 40 4 názory

Suroviny 4 porce

marinované plátky masa
cibule
kapie
cuketa
brambory

Postup přípravy receptu

 1. Všechny suroviny nakrájíme, napichujeme střídavě na špejle a každý napíchaný špíz položíme na samostatný kus alobalu.

 2. Obložíme syrovými, kartáčkem omytými bramborami, které jsme nakrájeli na měsíčky a posypeme kroužky zelené natě z mladé cibulky.

 3. Alobal uzavřeme a pečeme v troubě asi 30 minut na 200°C.

Poznámka od kuchařky

Nevyšlo nám počasí na grilování, maso bylo naložené, a tak jsme ho takto upekli v troubě.

Komentáře k receptu Rychlý špíz

 • dzungila dzungila(autorka receptu)

  Jani, díky moc!:-)) A tvoje berušky si pamatuju. Náhodou - jen vzlítnout!;-)

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Andreo, máš nádherně naservírovaný talíř!!:-O Já ikdybych dělala, co chtěla, tak holt tu fantazii nemám a že se teda snažím, viz Jendovy berušky a tak, ale většinou z toho vznikne něco neidentifikovatelného:-)):-D Ty máš veliký plus!!:yes:

  Odpovědět

 • dzungila dzungila(autorka receptu)

  Recept na obyčejný jogurt? Kdo by se s tím dneska dělal.:-)) Navíc - na "složité" recepty tu jsou jiné kuchařinky...;-) Ber to tak, že po barevných fotkách budeš mít barevné sny a po těch se nepřibírá.:-* Tak dobrou barevnou!;-)

  Odpovědět

 • mirca75 mirca75

  Andreo:-)takhle bych chtěla zbytkovat taky;-):-D.No opět ti putuje pochvala za krásné a inspirativní fotky,a slibuji že tohle taky vyzkouším:-p.Moc se mi líbí že u tebe nechybí zeleninka,tu mi máme totiž moc rádi:-p.Teď už dej prosím recept na obyč.jogurt,nebo tu do rána přiberu 5kg;-):-D:-D.Máš boďku

  Odpovědět

Tématické fráze: špíz spiz recept hovězí špíz hovezi spizy v troube hovězí špizy mini špízy zbytková strava špízy v troubě krkovice špíz recepty špíz grilované jehněčí špízy špízy z krkovice grilování v troubě marinované maso v alobalu špíz hovězí špíz v alobalu špízy hovězí špízy recepty hovězí hovězí špízy recepty špíz v troube