Tvarohovo smetanová rychlovka

ewwita Kuchařka: ewwita

Doba přípravy: 20min 5 porcí Moučníky , Dezerty, zákusky, poháry, Ostatní 6 názorů

Suroviny

balení Bebe
1 vanička tvarohu
1 šlehačka (ke šlehání)
cukr moučka podle chuti
borůvky
mléko
škrobová moučka
libovolná marmeláda
Recept si zatím oblíbili 4 kuchaři

Postup přípravy receptu

  1. Bebe sušenky si rozdrtíme v sáčku paličkou na maso.

  2. Poté si vyšleháme tvaroh se šlehačkou a moučkovým cukrem.

  3. Pokud použijeme variantu s borůvkama, tak si je dáme do rendlíku, zahřejeme, přidáme cukr a zahustíme trochou mléka s rozmíchanou škrobovou moučkou a necháme probublat.

  4. A poté vše vrstvíme na sebe. Bebe, tvaroh a borůvky. Já použila skleničky na víno. (pokud použijete marmeládu stačí jí pouze lehce rozmíchat s trochou vody, aby povolila).

Poznámka

Zrovna jsem neměla doma nic upečeného a ohlásila se návštěva, bylo to výborné a hlavně fakt rychlé. Neměla jsem doma ani žádnou bylinku na ozdobení, ale i tak to vypadalo moc hezky.

Přidat k oblíbeným Vytisknout recept


Pochutnali jste si? Sdílejte recept!

Poslat emailem

Recept sdílelo již 6 kuchařů a kuchařek

Ohodnoťte recept: Tvarohovo smetanová rychlovka

Tématické fráze: tvarohovo smetanová buchta tvarohovosmetanová buchta rychlovka na silvestra rychlovky na silvestra tvarohovo smetanová napln do dortu tvarohovo smetanova náplň smetanová buchta s tvarohem tvarohovo smetanová bábovka tvarohovo smetanova buchta s rosolem a lesním ovocem vyšlehaný tvaroh se šlehačkou tvarohová mnamka rychlovka tvarohovo-smetanove moucniky tvaroho smetanova buchta rychlovky z tvarohu smetanova buchta rychlovka z bebe sušenek z tvarohem tvarohova bananova rychlovka rychlovky na silvestr borůvky s tvarohem a se šlehačkou