Kuřecí roláda se sušenými rajčaty a kapary

Suroviny 2 porce

kuřecí prsa
plátkový sýr
sušená rajčata
kapary
olivový olej
sůl
pepř
Tandori masala
sterilovaný hrášek
smetana 33%
lišky (sušené)

Postup přípravy receptu

  1. Kuřecí prsíčka si nakrojíme tak, aby vznikl plát masa. Ten naklepem, posolíme, opepříme a posypem kořením Tandori masala.

  2. Na okořeněné maso položíme plátky sýra, je jedno jaký, já měla eidam, posypem nakrájenými sušenými rajčaty a posypem troškem pokrájenými kapary.

  3. Zabalíme do rolády, kterou si převážem provázkem, aby se nerozpadla a na rozpáleném oleji prudce osmažíme. Maso se tím zatáhne a nerozpadá se. Na opečenou roládu nalijem 1 malou konzervu sterilovaného hrášku i s nálevem a necháme trochu povařit. Ještě jsem přidala sušené houby - lišky. Pak dolijeme smetanu na šlehání a pod pokličkou ještě necháme chvilku vydusit.

  4. Hotovou roládu vyndáme, odstraníme provázek a šikmo nakrájíme na plátky a servírujem s bramborovou kaší nebo brambory na jiný způsob udělané, hranolky a jiné, jak máme rádi. Vypečenou šťávou poléváme a ozdobíme zeleninou.

Poznámka od kuchařky

Byl to můj momentální nápad po kouknutí do lednice, jaké mám suroviny na vaření. Toto vše se tam nacházelo, tak jsem improvizovala s tím, jak by mi to asi chutnalo........a chutnalo mi velice.

Sušená rajčata mám svoje domácí, dělaná podle tohoto receptu

http://www.toprecepty.cz/recept/29124-domaci-susen...

Komentáře k receptu Kuřecí roláda se sušenými rajčaty a kapary

Tématické fráze: domácí sekaná aby se nerozpadla co přidat kuřecí roláda se sušenými rajčaty kuřecí roláda s sušenými rajčaty kuřecí roláda se sušeným rajčaty kuřecí prsíčka se sušenými rajčaty susena rajcata s kapary v oleji sýrová roláda se sušenými rajčaty krutí roláda s sušenýma rajčatama kuřecí roládky se sušenými rajčaty roláda se sušenými rajčaty kureci rolada susenymi rajcaty a špenátem kureci zavitky se susenymi rajcaty a kapary kuřecí roláda plněná špenátem, sušenými rajčaty masová roláda se špenátem a sušenými rajčaty recept kuřecí roláda se sušenými rajčaty krůtí roláda kapary kuřecí roláda s rajčaty kuřecí roláda kuřecí roládky sušené rajče aby se masová roláda nerozpadla