Tvarohový sen - jednoduchý

Pro začátečníky Doba přípravy: 5min 2 názory

Pro začátečníky Doba přípravy: 5min 2 názory

Suroviny 1 porce

1 tvaroh
100-150 g moučkového cukru
1 čokoláda na vaření

Postup přípravy receptu

 1. Tvaroh vidličkou smícháme s cukrem, nemusí se úplně spojit, je dobré když tam kousky jsou. Čokoládu nastrouháme na jemno na struhadle na malinké pilinky a těma posypeme tvaroh.

Poznámka od kuchařky

Tento recept, pokud se to takhle dá vůbec nazvat, je to nejjednoduší co existuje, zvládne to každý, navíc je nebezpečně dobrý a je to taktéž kalorická bomba, pro strádající studenty nejlepší :-). Vyzkoušejte a budete překvapení.

Komentáře k receptu Tvarohový sen - jednoduchý

 • tejaja tejaja(moderátorka)

  Takýto tvaroh sme jedávali ako deti s ovocím. :-) Pridala som na doporučenie marie vjaclovska troška smotany a dala som iba lyžičku cukru na 180 g tvarohu, viac by mi bolo príliš sladké. ;-) Dobré mlsanie. :yes:;-)

  Odpovědět

 • marie vjaclovska marie vjaclovska(neregistrovaná)

  ještě lepší je přidat zakysanou smetanu + tvaroh ,to je pak nebe v hubě

  Odpovědět

Tématické fráze: tvarohový sen tvarohove nebe sen v hubě tvarohove do nebe sen o nebi nejjednoduší dort tvarohové nebe recept nejjednodusi buchta s tvarohem tvarohový sen recept tvarohový dort za studenta top recepty nebe v hubě tvarohové nebe v hubě s jahodama jahodovo tvarohovy sen nebe v hubě recept moučník top recepty nebe v hubě se zakysanou smetenou recept tvarohove nebe ananasový dort za studenta dort jahodový tvarohový za studenta skoricovi sen tvarohové nebe v hubě recept