Kuřecí roláda s mletým masem

Suroviny

Potřebujeme:Celé 1 kuře
Hořčici
chilli papričku
500 g mleté maso
šunka
tvrdý sýr (jedno jaký druh)
sůl
pepř
cibulku

Postup přípravy receptu

  1. Kuře vykostíme (kosti použijeme na vývar). Z masa uděláme plát, trochu ho naklepeme, aby zvětšil objem. Maso nasolíme. Na plát masa rozetřeme stejnoměrně hořčici (kdo chce může přidat chilli papričku).

  2. Na hořčici dáme vrstvu šunky a na šunku plátkový tvrdý sýr. Na pánvi rozehřejeme olej a na něm osmahneme cibulku. Když je cibulka zlatá, orestujeme na ní vepřové mleté a dochutíme ho solí a pepřem.

  3. Orestované maso rozložíme stejnoměrně na kuře a zavineme ho v roládu. Roládu vložíme do pekáče, podlijeme vodou a dáme do trouby na 170°C. Pečeme dozlatova. Podávám s bramborem nebo s rýží.

Poznámka od kuchařky

Omluvte kvalitu fotografie

Komentáře k receptu Kuřecí roláda s mletým masem

Tématické fráze: kuřecí roláda plněná mletým masem krůtí roláda s mletým masem masová roláda plněná mletým masem roláda z kuřecího masa rolády z kuřeciho masa krůtí roláda plněná mletým masem roláda plněná mletým masem krůtí roláda plněná masem roláda z mletého kuřecího masa plněná kuřecí roláda mletým masem kuřecí rolka s mletým masem kuřecí roláda z mletého masa nadívaná kuřecí roláda kure plnene mletym masem kuřecí roláda kureci prsa plnena mletym masem kuřecí roláda s masem plněná kuřecí roláda s mletým masem kureci rolada plnena masem roláda z mletého masa