Chlebové bramboráky

Suroviny

40 dkg tvrdého chleba
2 vejce
1 cibule
slanina nebo salám
6 stroužků česneku
majoránka
sůl
pepř
hrnek polohrubé mouky
mléko

Postup přípravy receptu

 1. Tvrdý chleba namočíme do mléka tak, aby byl chleba ponořený, mléko do sebe vstřebá, přidáme vajíčka, nakrájíme uzeninu, přisypeme mouku, česnek, koření, cibuli nakrájíme na malé kostičky, vše promícháme.

 2. Kdyby těsto bylo husté, můžeme rozředit trochou vody.

 3. Vše smícháme a smažíme na rozpálené pánvi.

Komentáře k receptu Chlebové bramboráky

 • Marcela Marcela(neregistrovaná)

  podobný recept mám od sousedky které je přes 80 let tak asi pochopíte jak ten recept je starý a ona to mu říká chlebánky taky je dělám a jsou moc dobré:yes:

  Odpovědět

 • žroutík žroutík(neregistrovaný)

  Kapkujsem si recept upravila a jsou mńamózní:yes::-))

  Odpovědět

 • Pavla Pavla(neregistrovaná)

  Výsledek mě docela zklamal, čekala sjem zázrak, ale jsou to v podstatě tipinky:-* Dělat už asi nebudem. Sto hlav sto chutí;-)

  Odpovědět

 • vladim.m vladim.m

  Včera sem tento recept vyzkoušel a dnešní ohlas byl perfektní ,tak-že nejen mně ale i mému okolí tom moc chutnalo . K receptu sem si ještě přidal pol.koření podravka a trochu zelené petrželky . Smažil sem je na lívanečníku a slabou vrstvu aby se dobře propekly - dobrota a perfektně to i voní - :yes:

  Odpovědět

 • maris maris

  Vendulko, dnes jsme měli k večeři a bylo to moc dobré. Dovolila jsem si přidat fotky a posílám bodík:yes::-p+

  Odpovědět

 • JanaDorazinova JanaDorazinova

  Ano, recept jsi Jano měla ode mne. Mi připadají hodně podobné. Posledně je dělala dcera a voněla u nich celá chodba. dala jsem si po dlouhé době jeden a já bych fakt nepoznala, že jsou z chleba. Jen místo soli používáme do těhle placek vegetu.. Já dávám plus, prptože podle mne nemají chybu!!:yes::yes::yes:

  Odpovědět

 • pipre pipre

  Já jsem z chlebového těsta kdysi dávno placky udělala také, tuším, že mi dala recept Jana R. Mně osobně chutnaly. Mají ale opravdu jinou chuť než klasické bramboráky. S uzeninou mohou ale chutnat lépe. Za tip:yes:+2

  Odpovědět

 • Drobek Drobek

  Proč bramboráky? No, snad asi že to vypadá podobně. Chutná to úplně jinak a nám vůbec. Zkoušeli jsem to dochutit všelijak, nakonec to schlamstla popelnice.

  Odpovědět

 • eva hubova eva hubova

 • mandle mandle(neregistrovaný)

  no jsou chlebové ,a chleba v ingrediencích je:-)

  Odpovědět

 • spagetka spagetka

  Nechápu název, proč bramboráky? Kde jsou v ingrediencích?

  Odpovědět

Tématické fráze: bramboráky z chleba bramboráky z tvrdého chleba bramborák z tvrdého chleba recepty ládi hrušky bramboráky z chleba bramborák z chleba láda hruška chlebový bramborák chlebové bramboráčky láďa hruška láďa hruška chlebové bramboráky chlebove placky ladi hrusky lada hruska bramborak z chleba chlebove bramboraky ladi hrusky bramboráky podle ládi hrušky bramboráky z chleba recept chlebové bramboráky podle ládi hrušky bramboraky ladi hrušky bramboráčky z tvrdého chleba chlebový bramborák ládi hrušky recept bramborák z chleba láda hruška bramboráky chlebové bramboráčky