Suroviny pro 4
4
Nutriční hodnoty
Hodnoty jsou přibližné
| Energie | 4 597 kJ / 1 099 kcal |
|---|---|
| Bílkoviny | 17,32 g |
| Tuky | 84,82 g |
| Vláknina | 23,36 g |
| Cholesterol | 70 mg |
| Sodík | 1,76 g |
| Sůl | 4,00 g |
| Sacharidy | 56,80 g |
Postup přípravy
Zveřejněno 3. 1. 2012
Moje poznámka
Přidat poznámkuMoje poznámka
Tři v tom (v PH)
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/zxZy
Moje poznámka
Tři v tom (v PH)
Aktuální verzi receptu najdete na této adrese nebo načtěte QR kód:
https://rcpt.cz/zxZy
Nejnovější recepty
Jahodová BeBe střecha s mascarpone
Přidáno před 24 minutami
Rakouský tvarohový dort
Přidáno před 1 hodinou
Řecké rajčatovo-cuketové placičky s fetou a bylinkami
Přidáno před 9 hodinami
Jednoduché ovocné nanuky
Přidáno před 11 hodinami
Pečené chuťovky s párky a sýrem
Přidáno před 14 hodinami
Paella s kuřecím masem a mořskými plody
Přidáno před 15 hodinami
Přečtěte si
Máte skvělý recept? Podělte se o něj!
Právě bylo uvařeno
Nudličky z vepřové kýty na houbách, s pečenou dýní
Fijajda před 6 minutami
Pita chleby
Lenak před 10 hodinami
Segedínský guláš
nikol123.cczz před 12 hodinami
Třešňový koláč z tvarohového těsta
Alamatej před 13 hodinami
Těstovinový salát
Sydner před 15 hodinami
Rychlá bábovka šlehačková
brtna před 18 hodinami
Kuře na paprice
niccron4 před 20 hodinami
Pivovarská pochoutka
JanaPav před 23 hodinami
Lečo
moravectomasek před 23 hodinami
Zamotané koláče
AnnyWally 26. 6. 2026 07:15
Tématické fráze:
recepty z justy,
tři v tom,
recepty ph,
recepty na ph.,
recepty do ph,
koření na kuře od justu,
buchta z justy,
kapusta v ph,
recept na justu,
koření od justu,
pěstování ružičkové kapustičky,
recepty pro ph,
paštika ph,
recepty z kořením z justu,
jak upravit kapustičky,
jak pěstovat justu,
recept na polevku sz ružičkové kapusty,
šup brambory s uzenými stehny,
ph recepty,
ph recept
Suroviny:
kapusta,
stehno kuřecí uzené,
brambory,
slanina,
cibule,
česnek,
sůl,
pepř,
koření nahrin
Komentáře (39)
ovšem, když se dívám na tu porci.. chlapci drží dietu..
děkuji za obrázek
ano, to koření je z Justu, mám kamarádku, u které si ho objednávám..tohle jsou kořenky, ale je k dostání i ve větší gramáži v pixli
Hezký den
Rebí
mirca75: ano, je to eitopf
Maris
Kdo PH nemá, rychle pište Ježíškovi, naděluje i v lednu, v prosinci všechno nestihl
všem moc pěkně děkuju za hezké komentíky, zájem i bodíky
hlavně vyzkoušejte, je to dobrota za pár kaček