Detoxikační smoothie řapík-koriandr-zázvor-jablko

Suroviny

2 řapíky celeru i s listy
hrst lístků koriandru
1 cm kousek zázvoru
1 velké jablko

Postup přípravy receptu

  1. Jablko a zázvor oloupeme, všechny suroviny nakrájíme na menší kousky a s trochou vody rozmixujeme dohladka. Ihned podáváme.

Poznámka od kuchařky

Nebojte se řapíkatého celeru, ve smoothie není nijak výrazně cítit a je moc prospěšný. Obsahuje víc vitamínu C než citrusy, celou škálu dalších vitamínů, fosfor a další minerální látky a spoustu nerozpustné vlákniny. Patří mezi potraviny se "zápornou energií" - na jeho strávení tělo spotřebuje více energie, než nám sám dodá. To určitě ocení všichni dietáři :) .

Pokud nemáte rádi koriandr, můžete ho vynechat, případně nahradit jinou čerstvou bylinkou (bazalkou, petrželkou, mátou, meduňkou...).

Tento a další recepty bez lepku, mléka a vajec naleznete na mých stránkách http://www.varimbezlepkumlekavajec.estranky.cz.

Komentáře k receptu Detoxikační smoothie řapík-koriandr-zázvor-jablko

  • nanny nanny(neregistrovaný)

    <3super to je zdrave,zdrave.........dobra kombinace:-D:-K:-K:yes::yes:

    Odpovědět

Tématické fráze: řapíkatý celer smoothie detoxikační recepty na smoothie detoxikační smoothie smoothie z řapíkatého celeru smoothie recepty řapíkatý celer řapík smoothie s řapíkatý celer smoothie ze zázvoru rapikaty celer z jahodami smothi smoothie koriandr smoote řapíkatý celer jablko smoothie recepty řapíkatý celer recepty recept na detoxikacni smoothie smoothie řapíkatý celer řapik celer jablko řapíky celeru a smoothie detoxikační kůra řapíkatým celerem smoothie zazvor a z celeru detoxikační smootie řapíkatý cele v receptech na smoothie